Praeitis

„Sweco” istorija tiesiogiai siejasi su ateitimi. Siekis pasirengti visuomenės ateities poreikiams ir iššūkiams visuomet buvo mūsų verslo pagrindas. Nuo pramonės revoliucijos iki šių dienų spartėjančios urbanizacijos – gerai suprantame, kad ateities bendruomenės ir miestai visuomet skirsis nuo vakarykščių, todėl mes visuomet stengsimės savo sprendimais būti žingsniu priekyje.

Ilga istorija kuriant geresnę ateitį

„Sweco” istoriją visuomet kūrė ir kasdien kuria visame pasaulyje dirbantys inžinieriai ir architektai. Nuo pat mūsų ištakų XIX amžiuje šios profesijos vystėsi ir šiuo metu yra gyvybiškai svarbios tvariam visuomenės augimui.

„Sweco” pradėjo plėstis ir augti, kad siūlydama plačią kompetenciją galėtų patenkinti kintančius savo užsakovų poreikius. Nuo XXI amžiaus pradžios iki dabar „Sweco” įsigijo apytikriai 100 kompanijų.

Plėtra įsigijant naujas kompanijas mus kilstelėjo į lyderių poziciją, kurioje šiuo metu įsitvirtinome. Mūsų isigijimų filosofija paremta požiūriu, kad visuma yra pranašesnė už atskiras dalis. Ši strategija pasiteisino ir įrodė, kad ji labai vertinga mūsų užsakovams, kolegoms, investuotojams ir akcininkams

/globalassets/images-480x270/480x270_about_us_history.jpg
/globalassets/images-480x270/how-did-we-become-who-we-are_480.jpg

Mūsų istorija

Įdomu kaip „Sweco“ tapo tokia kompanija, kokia ji yra šiandien?

Pasižiūrėkite trumpą filmuką ir sužinokite.