Energetika

Pokyčiai energetikoje yra neišvengiami – perėjimas nuo tradicinių prie tvarių energijos gamybos sistemų vyksta visame pasaulyje. „Sweco“ energetikos ekspertai teikia inžinerines paslaugas daugelyje energetikos sričių ir visuose energijos tiekimo grandinės etapuose. Mums svarbu žinoti kaip energija gaminama, kaip paskirstoma, taip pat ar vartojama pačiu efektyviausiu būdu. Mūsų veiklos rezultatas – patikimas, ekonomiškai pagrįstas ir aplinką tausojantis energijos tiekimas.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Energetikos konsultacijos
 • Kogeneracinių jėgainių projektavimas
 • Katilinių projektavimas
 • Technologinių vamzdynų projektavimas
 • Centrinio šilumos tiekimo sprendimai
 • Atsinaujinančios energijos sprendimai
 • Elektros energijos gamybos sprendimai
 • Energetinio efektyvumo didinimo sprendimai

Garo ir vandens šildymo katilinių projektavimas

„Sweco“ šiluminės energetikos specialistų komanda – viena labiausiai patyrusių Lietuvoje, todėl gali parengti projektinius sprendinius bet kokiai šilumą generuojančiai sistemai, kad ir koks būtų gamybos būdas, naudojama kuro rūšis, šilumos perdavimo terpės ir kiti šilumos gamybos bei tiekimo sistemos parametrai.

Mes planuojame ir projektuojame įvairaus tipo bei paskirties garo ir vandens šildymo katilines, biokuro apdorojimo bei deginimo sistemas, dūmų rekuperatorius, kondensacinius ekonomaizerius, šilumos tiekimo ir paskirstymo tinklus. Galime suprojektuoti reikiamo lygio elektrifikacijos, automatizacijos, valdymo, stebėjimo ir ryšių sistemas, atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, pažangius įrangos gamintojų sprendinius ir kituose projektuose įgytą „know-how“. 

Daugelis „Sweco“ vykdomų katilinių projektų – „iki rakto“, todėl mums gerai žinomi visi aspektai, leidžiantys geriausiai panaudoti numatytas investicijas, pasiekti aukštus projektuojamo objekto ekonominio, technologinio bei aplinkosauginio efektyvumo rodiklius. Mes teikiame kompleksines inžinerines paslaugas, turime profesionalių projektų vadovų komandą, o savo darbe naudojame šiuolaikišką ir legalią „Bentley“, „Autodesk“, „Tekla“ bei kitą programinę įrangą.

/contentassets/5435764dca5b49aa82e3c767fed767ec/570x380_energetika.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą