Pastatų tvarumo vertinimas

Tvarūs pastatai pasižymi atsakingais ir apgalvotais sprendiniais, kurie tausoja aplinką visuose pastatų gyvavimo ciklo etapuose: nuo projektavimo ir statybos iki eksploatacijos, atnaujinimo ir gyvavimo pabaigos. Glaudus projektuotojų, rangovų, architektų ir inžinierių bendradarbiavimas leidžia sukurti ilgaamžius pastatus, kurie pasižymi racionaliomis energijos sąnaudomis užtikrindami sveiką bei komfortišką aplinką. Savo klientams siūlome pasaulyje pripažįstamų tvarumo vertinimo sistemų LEED, BREEAM ir WELL, FITWEL diegimą, projektų koordinavimą ir sertifikavimą.

Paslaugų sritys

 • BREEAM/LEED/WELL/FITWEL sertifikavimas
 • Studijos ir analizės
 • Dinaminis energinis modeliavimas
 • Energetinio naudingumo vertinimas

Dinaminis energinis modeliavimas

Naudodamiesi pastatų dinaminiais energiniais modeliavimo įrankiais, mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda projekto komandoms rasti energetiškai efektyvių sprendimų. Atliekame išplėstines analizes, kuriomis nustatome pastatų ir ŠVOK sistemų energijos vartojimo efektyvumus, natūralaus ir dirbtinio apšvietimo kokybę, atliekame šiluminio komforto bandymus ar gyvavimo ciklo analizes.

Ankstyvose projektavimo proceso stadijose nustatome optimalias inžinerinių sistemų galias, patariame, kaip optimizuoti įrengimo projektavimo sprendimus. Laiku parinkti tinkami sprendimai leidžia sutaupyti tiek investicijų, tiek veiklos sąnaudų.

/contentassets/b0e2043515434041aa261cd6dde20885/22518746.jpeg_medium_570x380.png

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą