Pastatų inžinerija

Pastatų projektavimas reikalauja plačios inžinerinės kompetencijos, jei siekiama kurti estetiškus ir tuo pat metu energiją tausojančius pastatus, kuriuose patogu ir saugu dirbti, gyventi arba tiesiog apsilankyti. Mūsų pastatų inžinerijos specialistų kompetencija apima visus svarbiausius rengiamo projekto aspektus – nuo architektūros, konstrukcijų, šildymo ir vėdinimo sistemų iki elektrotechnikos ir energetinio efektyvumo sprendimų. Sujungę šią patirtį su BIM ir projekto valdymo kompetencija, galime padėti sklandžiai įgyvendinti bet kokios paskirties pastato projektą.

 • BIM - pastato informacinis modeliavimas
 • 3D modeliavimas
 • Pastatų projektavimas ir konsultacijos
 • Pastato architektūros projektavimas
 • Pastato konstrukcijų projektavimas
 • Pastato inžinerinių sistemų projektavimas
 • Lauko inžinerinių sistemų projektavimas

BIM

„Sweco“ inžinieriai vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti 3D projektavimo BIM aplinkoje paslaugas. Pasitelkdami šiuolaikišką programinę įrangą ir tarptautinę „Sweco” patirtį, savo užsakovams siūlome visų pastato dalių integruotus BIM sprendimus, padedančius užtikrinti efektyvesnį, kokybiškesnį ir ekonomiškai pagrįstą projektavimo procesą.

BIM analizės, simuliavimo ir trimačio vizualizavimo dėka jau pradinėje projekto stadijoje galima efektyviai įvertinti, kaip planuojami pastatai atrodytų ir funkcionuotų realybėje. Ši modeliavimo ir projektavimo metodologija suteikia galimybę užsakovams aktyviau įsitraukti į projektavimo procesą, periodiškai susipažinti su kuriamu informaciniu modeliu ir teikti pasiūlymus bei pastabas. BIM padeda laiku pastebėti ir pašalinti projektavimo klaidas, skirtingų projekto dalių neatitikimus. Užbaigus projektą, visa BIM modelyje sukaupta informacija gali būti naudojama eksploatuojant pastatą bei jį valdant. 

„Sweco“ 3D/BIM modeliavimo sprendimai sėkmingai pritaikyti projektuojant VU Medicinos fakulteto pastatą, VU Nacionalinį fizikinių ir technologijos mokslų centrą ir kituose projektuose.

/contentassets/ba59e62262154b628df68766659b685e/570x380_pastatai.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą