Pastatų inžinerija

Pastatų projektavimas reikalauja plačios inžinerinės kompetencijos, jei siekiama kurti estetiškus ir tuo pat metu energiją tausojančius pastatus, kuriuose patogu ir saugu dirbti, gyventi arba tiesiog apsilankyti. Mūsų pastatų inžinerijos specialistų kompetencija apima visus svarbiausius rengiamo projekto aspektus – nuo architektūros, konstrukcijų, šildymo ir vėdinimo sistemų iki elektrotechnikos ir energetinio efektyvumo sprendimų. Sujungę šią patirtį su BIM ir projekto valdymo kompetencija, galime padėti sklandžiai įgyvendinti bet kokios paskirties pastato projektą.

 • BIM - pastato informacinis modeliavimas
 • 3D modeliavimas
 • Pastatų projektavimas ir konsultacijos
 • Pastato architektūros projektavimas
 • Pastato konstrukcijų projektavimas
 • Pastato inžinerinių sistemų projektavimas
 • Lauko inžinerinių sistemų projektavimas

Architektūros projektavimas

„Sweco“ architektūros ir interjero specialistai kuria pastatus, kuriuose malonu dirbti, gyventi ar tiesiog apsilankyti. Dėmesys žmogui ir aplinkai – svarbūs mūsų darbo principai, kuriuos geriausiai perteikia mūsų architektų gebėjimas suderinti energetinį efektyvumą ir funkcionalumą su dizainu, o pragmatiškumą su jausmingumu. 

Mūsų architektų komanda kuria gyvenamųjų ir įvairių negyvenamosios paskirties pastatų architektūrą. Kiekviename projekte siekiame ne tik puikaus estetinio rezultato, bet ir taikome novatoriškus sprendimus bei medžiagas, leidžiančius pasiekti aukštus pastato energetinio efektyvumo rodiklius. Dirbdami išvien su urbanistikos, aplinkosaugos ir inžinerijos ekspertais, galime suprojektuoti aukštos kokybės ir išliekamosios vertės pastatus.

„Sweco“ architektai dirba su šiuolaikiška programine įranga - daugelyje projektų taiko pažangius 3D projektavimo ir pastato informacinio modeliavimo BIM sprendimus. Projektuodami trimatėje erdvėje galime užsakovui aiškiau ir detaliau perteikti, kokio siekiama galutinio projekto rezultato, o BIM aplinkoje parengtas projektas – vertingas informacijos šaltinis rengiant kitas projekto dalis ar vėlesniuose statybos projekto etapuose.

/contentassets/ba59e62262154b628df68766659b685e/570x380_pastatai.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą