Pastatų inžinerija

Pastatų projektavimas reikalauja plačios inžinerinės kompetencijos, jei siekiama kurti estetiškus ir tuo pat metu energiją tausojančius pastatus, kuriuose patogu ir saugu dirbti, gyventi arba tiesiog apsilankyti. Mūsų pastatų inžinerijos specialistų kompetencija apima visus svarbiausius rengiamo projekto aspektus – nuo architektūros, konstrukcijų, šildymo ir vėdinimo sistemų iki elektrotechnikos ir energetinio efektyvumo sprendimų. Sujungę šią patirtį su BIM ir projekto valdymo kompetencija, galime padėti sklandžiai įgyvendinti bet kokios paskirties pastato projektą.

 • BIM - pastato informacinis modeliavimas
 • 3D modeliavimas
 • Pastatų projektavimas ir konsultacijos
 • Pastato architektūros projektavimas
 • Pastato konstrukcijų projektavimas
 • Pastato inžinerinių sistemų projektavimas
 • Lauko inžinerinių sistemų projektavimas

Pastato inžinerinių sistemų projektavimas

Šių dienų pastatams keliami aukšti mikroklimato, komforto, energetinio efektyvumo, aplinkosaugos, saugumo ir kiti reikalavimai. „Sweco“ inžinieriai puikiai išmano pastato inžinerines sistemas ir gali pasiūlyti geriausiai užsakovo tikslus atitinkančius sprendimus, teikiančius ekonominę vertę tiek pastato statybos, tiek ilgalaikės eksploatacijos etape.

„Sweco“ specialistai teikia konsultacijas, planuoja ir projektuoja visas pastato inžinerines sistemas tiek gyvenamosios, tiek negyvenamosios paskirties pastatams. Siūlome aukštos kokybės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, vandens tiekimo ir nuotekų, elektrotechnikos, procesų valdymo ir automatizavimo, taip pat elektroninių ryšių, gaisrinės ir apsaugos signalizacijų ir kitų inžinerinių sistemų bei tinklų sprendimus. Vykdydami mums patikėtas užduotis, vadovaujamės ekonominės naudos užsakovui, novatoriškumo, efektyvumo ir tvarumo principais.

Savo veikloje taikome šiuolaikišką 3D, BIM modeliavimo ir projektavimo programinę įrangą, leidžiančią parengti aiškius, optimalius ir ekonomiškai pagrįstus inžinerinius sprendinius.

/contentassets/ba59e62262154b628df68766659b685e/570x380_pastatai.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą