Klaipėdos miesto baseinas

Klaipėdos miesto baseino (50 m) su sveikatingumo centru projektavimas

Trumpi faktai

Užsakovas

UAB „Cloud Architektai“

Paslaugos

 • Pramonės statinių projektavimas
 • Projekto vykdymo priežiūra

Metai

2014 - 2016

Apie projektą

Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu suprojektuotas miesto baseinas - daugiafunkcinis sveikatingumo centras su moderniausiu 50 metrų baseinu Lietuvoje. „Sweco Lietuva“ suprojektuoto vieno didžiausių pastarojo dešimtmečio Klaipėdos socialinės infrastruktūros statinio bendras plotas – 7413.47 m2. Pastatas suskirstytas į tris funkcines zonas. Sveikatingumo kompleksas susideda iš pirčių, mini baseino, sūkurinių vonių ir masažo kabinetų. 50 m. ilgio ir 25 m. išmatavimų baseinas pritaikytas įvairiems miestiečių ir profesionalių sportininkų poreikiams. Į jo erdvę taip įeina tribūnos žiūrovams, sporto salė, persirengimo kabinos, dušai ir administracinės patalpos. Pastato energinio naudingumo klasė – A.

Vėliau suplanuota pastate papildomai suprojektuoti nardymo baseiną (kubilą) bei panardinamą platformą – sienelę, kuri yra skirta baseino padalinimui į du 25 m ilgio baseinus.

„Sweco Lietuva“ rengiamo statinio techninio projekto apimtyje buvo taip pat adaptuojamos šios projekto dalys: baseino vandens talpykla su specifiniai sprendiniais, tilteliais; vidaus vandentiekio ir nuotekų šalinimas; vidaus elektrotechnikos; vidaus elektroniniai ryšiai (telekomunikacijos); apsauginės ir gaisrinės signalizacijos; vaizdo stebėjimas; procesų valdymo ir automatizacijos; pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimas. 

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą