Pramonės inžinerija

Racionaliai suplanuotos ir sumaniai nukreiptos investicijos stiprina pramonės įmonių konkurencingumą. „Sweco” pramonės inžinerijos specialistai gali pasiūlyti reikiamą kompetenciją ir patirtį siekiant Užsakovo investicinį projektą įvkdyti visapusiškai sėkmingai nuo pirminio galimybių studijos etapo iki pastato ir technologinių įrenginių eksploatacijos pradžios. Mūsų veiklos pramonės srityje rezultatas – saugi darbo aplinka, pelningesnė, efektyvesnė ir išteklius bei aplinką tausojanti gamyba.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Pramonės inžinerijos konsultacijos
 • Pramonės statinių projektavimas
 • Pramonės konstrukcijų inžinerija
 • Pramonės procesų inžinerija
 • Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai
 • Pramonės elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai

Sudėtinguose pramonės statybos projektuose racionaliai pasirinkta šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK), taip pat vandentiekio ir nuotekų strategija gali turėti reikšmingą įtaką statybos kaštams, efektyvumo ir ekonomiškumo rodikliams pastato eksploatacijos laikotarpiu. „Sweco“ siūlo efektyvius ir aplinką tausojančius sprendimus.

„Sweco“ ŠVOK ir vandentvarkos inžinieriai į projektus įsitraukia pradinėse pastato planavimo ir projektavimo stadijose, kad laiku būtų surinkta visa svarbiausia būsimo objekto informacija ir tinkamai įvertintos efektyviausių technologinių sprendinių pritaikymo galimybės. Mūsų specialistai, išanalizavę gamybos technologiją, veikimo principus ir procesus, siūlo tiek standartinius, tiek nestandartinius sprendimus, tokius kaip atsinaujinančios energijos šaltiniai, perteklinės energijos panaudojimas, tvarus pramonės nuotekų ir išmetamųjų dujų valymas.

Taikydami pažangią 3D, BIM modeliavimo ir projektavimo programinę įrangą galime optimaliai ir kokybiškai suprojektuoti ne tik ŠVOK, vandentiekio ir nuotekų tinklus, bet ir garo, kondensato, suspausto oro, įvairių dujų ir kitas sistemas.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_industry.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą