Pramonės inžinerija

Racionaliai suplanuotos ir sumaniai nukreiptos investicijos stiprina pramonės įmonių konkurencingumą. „Sweco” pramonės inžinerijos specialistai gali pasiūlyti reikiamą kompetenciją ir patirtį siekiant Užsakovo investicinį projektą įvkdyti visapusiškai sėkmingai nuo pirminio galimybių studijos etapo iki pastato ir technologinių įrenginių eksploatacijos pradžios. Mūsų veiklos pramonės srityje rezultatas – saugi darbo aplinka, pelningesnė, efektyvesnė ir išteklius bei aplinką tausojanti gamyba.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Pramonės inžinerijos konsultacijos
 • Pramonės statinių projektavimas
 • Pramonės konstrukcijų inžinerija
 • Pramonės procesų inžinerija
 • Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai
 • Pramonės elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

Elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

„Sweco“ pramonės inžinerijos ekspertai projektuoja pažangias elektrotechnikos, procesų valdymo ir automatizavimo, taip pat elektronikos sistemas. Įvertinę užsakovų poreikius ir lūkesčius, mes kuriame išmanius, patikimus ir išteklius taupančius sprendinius.

Nesvarbu, ar planuojama visiškai naujo pramonės komplekso statyba, ar svarstoma apie esamų statinių rekonstrukciją ir modernizavimą, „Sweco“ specialistai gali būti naudingi bet kuriame projekto etape. Išanalizavę esamą situaciją, mes galime parengti galimybių studiją, atlikti poreikių analizę, taip pat profesionaliai suprojektuoti reikiamas sistemas, taip pat teikti vertingas konsultacijas organizuojant įrangos pirkimus bei vykdant jos įrengimo darbus.

Mes teikiame kokybiškus elektros tiekimo, apšvietimo, pastatų jėgos tinklų ar žaibosaugos sprendinius, taip pat projektuojame pastatų valdymo sistemas, šildymo ir vėdinimo sistemų, šilumos punktų ar katilinių automatizavimą. Mums puikiai pažįstami pramonės elektroninių ryšių, gaisrinės ir apsauginės signalizacijų ir kiti elektronikos sprendimai.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_industry.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą