Pramonės inžinerija

Racionaliai suplanuotos ir sumaniai nukreiptos investicijos stiprina pramonės įmonių konkurencingumą. „Sweco” pramonės inžinerijos specialistai gali pasiūlyti reikiamą kompetenciją ir patirtį siekiant Užsakovo investicinį projektą įvkdyti visapusiškai sėkmingai nuo pirminio galimybių studijos etapo iki pastato ir technologinių įrenginių eksploatacijos pradžios. Mūsų veiklos pramonės srityje rezultatas – saugi darbo aplinka, pelningesnė, efektyvesnė ir išteklius bei aplinką tausojanti gamyba.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Pramonės inžinerijos konsultacijos
 • Pramonės statinių projektavimas
 • Pramonės konstrukcijų inžinerija
 • Pramonės procesų inžinerija
 • Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai
 • Pramonės elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

Konstrukcijų inžinerija

Pramonės konstrukcijų inžinerija dažniausiai apima itin sudėtingus ir kompleksiškus projektus, lemiančius projektuojamo statinio ilgaamžiškumą ir jo statybos kainą. „Sweco“ vienija didžiausią pramonės inžinerijos patirtį Lietuvoje sukaupusią specialistų komandą, kuriančią kokybiškus konstrukcijų sprendinius. 

„Sweco” inžinieriai atlieka skaičiavimus ir projektuoja visų tipų (gelžbetonines, mūrines, plienines ir kt.) pramonės statinių konstrukcijas, reikalaujančias specifinių žinių, nepriekaištingo komandinio darbo ir viso proceso koordinavimo. Vykdant bet kurį projektą siekiame, kad projektuojamos konstrukcijos atitiktų aukščiausius patvarumo ir energetinio efektyvumo reikalavimus, o projektiniai sprendiniai būtų ekonomiškai pagrįsti.

Savo projektuose taikome pažangius 3D projektavimo modelius, vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome dirbti pagal pastato informacinio modeliavimo metodologiją BIM. Tai suteikia galimybę geriau vizualizuoti inžinerinius sprendinius, efektyviai valdyti visą projekto informaciją ir užtikrinti, kad bet kokie pakeitimai projekte būtų atlikti kokybiškai, laiku ir be klaidų.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_industry.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą