Pramonės inžinerija

Racionaliai suplanuotos ir sumaniai nukreiptos investicijos stiprina pramonės įmonių konkurencingumą. „Sweco” pramonės inžinerijos specialistai gali pasiūlyti reikiamą kompetenciją ir patirtį siekiant Užsakovo investicinį projektą įvkdyti visapusiškai sėkmingai nuo pirminio galimybių studijos etapo iki pastato ir technologinių įrenginių eksploatacijos pradžios. Mūsų veiklos pramonės srityje rezultatas – saugi darbo aplinka, pelningesnė, efektyvesnė ir išteklius bei aplinką tausojanti gamyba.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Pramonės inžinerijos konsultacijos
 • Pramonės statinių projektavimas
 • Pramonės konstrukcijų inžinerija
 • Pramonės procesų inžinerija
 • Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai
 • Pramonės elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

Procesų inžinerija

Pramonės įmonės, siekiančios konkuruoti globalioje rinkoje, turi laikytis aukštų procesų, energetinio, taip pat aplinkosauginio efektyvumo standartų. „Sweco“ inžineriniai sprendimai padeda ne tik mažinti gamybos kaštus, bet ir stiprina įmonių konkurencingumą, socialinę atsakomybę.

Mūsų inžinieriai, pasitelkdami vietos ir tarptautinius „Sweco“ koncerno išteklius, teikia kompleksines paslaugas įvairiose pramonės ir energijos gamybos srityse. Gerai išmanydami inžinerinius technologijų, energetikos, aplinkosaugos ir kitus klausimus, rengiame esamos būklės analizes, galimybių studijas ir teikiame projektinius pasiūlymus, kurių tikslas – optimalūs technologiniai gamybos įmonių procesai.

Siekiant pasiūlyti kokybiškus sprendinius, „Sweco“ ekspertai gali įvertinti pramonės įmonių aplinkosaugos būklę ir rizikas, atlikti energetinį technologinių procesų auditą, taip pat įvairius techninius skaičiavimus, susijusius su skysčių dinamika, masių ir energijos balansu, degimo technologija, išmetamųjų dujų valymu ir kitais aspektais.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_industry.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktrius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kurie padeda stebėti lankytojus. Šią informaciją naudojame norėdami suprasti, kaip lankytojai naršo puslapyje ir patobulinti patirtis. Slapukai nesaugo asmeninių duomenų. Jeigu nepriimate slapukų, juos galite išjungti interneto naršyklėje. Tokiu atveju vis tiek galite apsilankyti mūsų svetainėje ir jūsų sesija nebus stebima.