Pramonės inžinerija

Racionaliai suplanuotos ir sumaniai nukreiptos investicijos stiprina pramonės įmonių konkurencingumą. „Sweco” pramonės inžinerijos specialistai gali pasiūlyti reikiamą kompetenciją ir patirtį siekiant Užsakovo investicinį projektą įvkdyti visapusiškai sėkmingai nuo pirminio galimybių studijos etapo iki pastato ir technologinių įrenginių eksploatacijos pradžios. Mūsų veiklos pramonės srityje rezultatas – saugi darbo aplinka, pelningesnė, efektyvesnė ir išteklius bei aplinką tausojanti gamyba.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Pramonės inžinerijos konsultacijos
 • Pramonės statinių projektavimas
 • Pramonės konstrukcijų inžinerija
 • Pramonės procesų inžinerija
 • Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai
 • Pramonės elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

Pramonės statinių projektavimas

„Sweco“ yra sukaupusi solidžiausią pramonės inžinerijos patirtį Lietuvoje – mūsų specialistai daugiau kaip 50 metų kuria kokybiškus inžinerinius sprendinius, leidžiančius plėtoti efektyvią, saugią ir tvarią gamybą. Mūsų dėmesio centre – užsakovų konkurencingumas ir geresni jų veiklos rodikliai.

„Sweco“ yra prisidėjusi prie pačių didžiausių ir sudėtingiausių pramonės inžinerijos projektų Lietuvoje. Mes profesionaliai projektuojame visas statinio dalis, teikiame vertingas konsultacijas konstrukcijų, technologijos, mechanikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų, elektrotechnikos, automatikos ar energetikos klausimais. Mūsų idėjos gali padėti sprendžiant aplinkosaugos, procesų optimizavimo, pramonės skaičiavimų/matavimų ar net logistikos klausimus.

Ne vienas „Sweco“ pramonės inžinerijos projektas – „iki rakto“, todėl mūsų ekspertai teikia paslaugas nuo pat statybos projekto pradžios iki jo pabaigos. Nuo galimybių studijos iki statybos projekto valdymo – vertingai prisidedame įgyvendinant ir naujos statybos, ir modernizavimo projektus.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_industry.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą