Projekto valdymas ir statybos priežiūra

„Sweco“ projekto valdymo ir statybos priežiūros specialistai - vertinga grandis, sujungianti Užsakovo verslo idėją ir jos realų įgyvendinimą. Mes dažniausiai įsitraukiame į statybos projektą pačioje pradžioje ir, pasitelkdami aiškius ir logiškus veiklos metodus, nukreipiame jį pačiu teisingiausiu keliu, atsižvelgiant į griežtus statybos projekto kokybės, laiko ir biudžeto reikalavimus.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Projekto valdymas
 • Planavimo ir projektavimo valdymas
 • Statybos valdymas
 • Statinio statybos techninė priežiūra
 • FIDIC inžinieriaus paslaugos

Planavimo ir projektavimo valdymas

Kiekvienas statybos projektas turi pereiti atsakingą ir kompleksišką projektavimo procesą. „Sweco“ specialistai padeda užtikrinti, kad bet kurio statinio projektavimo metu numatyti inžineriniai sprendiniai geriausiai atspindėtų užsakovo lūkesčius ir sukurtų didžiausią vertę.

Mūsų specialistai išmano šios srities teisinį reguliavimą, standartus ir geriausią tarptautinę praktiką, todėl mes bet kuriame projekte profesionaliai apibrėžiame prioritetus ir reikalavimus, kuriais remiantis turi būti vykdomi planavimo ir projektavimo darbai. Mūsų indėlio rezultatas – efektyvus išteklių, laiko grafiko ir kokybės valdymas, kontrolė ir aiškūs visų projekto šalių veiklos koordinavimo principai.

Įvertinę užsakovo poreikius, technologinius projekto aspektus, parengiame projektavimo užduotį, taip pat numatome racionalius ir užsakovui naudingiausius sprendinius. Mes taip pat organizuojame projektuotojo(-ų) parinkimą, konsultuojame rengiant projektavimo sutartį, koordinuojame visą projektavimo procesą, peržiūrime parengtus techninius sprendinius ir vertiname sprendinių alternatyvas, visose stadijose atstovaujame užsakovui valstybinėse institucijose.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_project_management.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą