Projekto valdymas ir statybos priežiūra

„Sweco“ projekto valdymo ir statybos priežiūros specialistai - vertinga grandis, sujungianti Užsakovo verslo idėją ir jos realų įgyvendinimą. Mes dažniausiai įsitraukiame į statybos projektą pačioje pradžioje ir, pasitelkdami aiškius ir logiškus veiklos metodus, nukreipiame jį pačiu teisingiausiu keliu, atsižvelgiant į griežtus statybos projekto kokybės, laiko ir biudžeto reikalavimus.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Projekto valdymas
 • Planavimo ir projektavimo valdymas
 • Statybos valdymas
 • Statinio statybos techninė priežiūra
 • FIDIC inžinieriaus paslaugos

Statinio statybos techninė priežiūra

Statinio inžinerinis projektavimas – reikšmingas statybos projekto etapas. Ne mažiau svarbu užtikrinti, kad planuojamas statinys būtų pastatytas kokybiškai, griežtai vadovaujantis projektiniais sprendiniais, statybos rangos sutartimi, įstatymais ir kitais reikalavimais, efektyviai valdant statybos darbų apimtį ir statybai numatytus finansinius išteklius.

Atestuoti ir didelę patirtį sukaupę „Sweco“ statinio statybos techninės priežiūros vadovai vertingai prisideda įgyvendinant įvairios apimties projektus viešajame ir privataus verslo sektoriuose. Nuo Alytaus dumblo apdorojimo įrenginių iki „Akmenės cemento“ sauso klinkerio gamybos linijos statybos, nuo Vilniaus regiono komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo įrenginių iki verslo centro „Green Hall 2“ statybos – mūsų kompetencija, patikimumas, profesionalus požiūris į darbą yra patikrinti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektuose.

Mes atsakingai ir skaidriai vykdome visus darbus pagal STR reikalavimus, o užsakovui pageidaujant, teikiame papildomas paslaugas, kurių rezultatas – aukštesnė statybos kokybė, efektyviau valdomas statybos laiko grafikas ar sumažinta statybos defektų rizika.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_project_management.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą