Projekto valdymas ir statybos priežiūra

„Sweco“ projekto valdymo ir statybos priežiūros specialistai - vertinga grandis, sujungianti Užsakovo verslo idėją ir jos realų įgyvendinimą. Mes dažniausiai įsitraukiame į statybos projektą pačioje pradžioje ir, pasitelkdami aiškius ir logiškus veiklos metodus, nukreipiame jį pačiu teisingiausiu keliu, atsižvelgiant į griežtus statybos projekto kokybės, laiko ir biudžeto reikalavimus.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Projekto valdymas
 • Planavimo ir projektavimo valdymas
 • Statybos valdymas
 • Statinio statybos techninė priežiūra
 • FIDIC inžinieriaus paslaugos

Statybos valdymas

Efektyvus statybos proceso šalių koordinavimas – viena esminių statybos projekto sėkmės sąlygų. Remdamiesi sukaupta patirtimi, aiškiais veiklos metodais ir principais, „Sweco“ specialistai padeda efektyviai valdyti visą statybos procesą nuo rangovo atrankos iki statybos užbaigimo, teikia vertingas konsultacijas administraciniais ir techniniais klausimais.

Siekiame užtikrinti, kad viso statybos proceso metu būtų laikomasi biudžeto, laiko grafiko, taip pat kokybės ir aplinkosaugos reikalavimų. Mūsų specialistai konsultuoja planuojant statybos būdą, procedūras, darbų išskaidymą, rengia dokumentus ir organizuoja rangovo(-ų) atrankos konkursus, vertina pasiūlymus, teikia rekomendacijas dėl galimų optimizacijų pagal užsakovo poreikius, rengia ir derina rangos sutarties sąlygas, organizuoja, valdo ir prižiūri statybos procesą, taip pat prižiūri ir įvertina rangovo pasirenkamų medžiagų, technologijų ar sprendinių charakteristikas.

Mes taip pat esame patikimi partneriai, jei reikia atsakingai atstovauti užsakovui valstybinėse institucijose, efektyviai koordinuoti kitų statybos proceso šalių veiksmus, atlikti administracines užduotis, sutvarkyti privalomus dokumentus ir sklandžiai suorganizuoti statybos užbaigimo procedūras.

/globalassets/images-570x380/570x380_our_offer_project_management.jpg

Susisiekite su mumis

 • Liudas
  Zalunskis
  Viceprezidentas / Projektavimo padalinys
  +370 68515228
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą
 • Mindaugas
  Stirna
  Projektų direktorius / Projektavimo padalinys
  +370 69945614
  Fvųfgv ry. Ynvšxą