Urbanistika ir teritorijų planavimas

Augant miestams, plečiantis visuomenės veiklos ir poreikių įvairovei, reikalingas racionalus ir toliaregis teritorijų planavimas. „Sweco” urbanistai, teritorijų planuotojai ir architektai, pasitelkdami tvarius planavimo metodus ir puikiai išmanydami teisinę aplinką, padeda Užsakovams surasti geriausius bet kokios paskirties ar lygmens teritorijų panaudojimo sprendimus. Mūsų veiklos rezultatas – optimalios ir saugios investicijos į nekilnojamąjį turtą, sėkmingai plėtojama visuomenės ekonominė, ūkinė ir kultūrinė veikla, auganti gyvenimo kokybė.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Teritorijų planavimo konsultacijos
 • Architektūrinės–urbanistinės koncepcijos
 • Teritorijų planavimo dokumentų rengimas
 • Teritorijų planavimą įgyvendinančių dokumentų stebėsena
 • Darnaus judumo planavimas
 • Tvaraus miesto modelis

Architektūrinės – urbanistinės koncepcijos

Miestai turi nuolat prisitaikyti prie sparčiai kintančių aplinkos sąlygų, ne tik išsaugodami, bet ir stiprindami identitetą, patrauklumą miestiečiams, verslui ir miesto svečiams. „Sweco“ specialistai rengia įvairaus mastelio teritorijų urbanistinės struktūros ir užstatymo, taip pat viešųjų erdvių formavimo projektinius pasiūlymus, padedančius miestams sėkmingiau spręsti plėtros iššūkius.

„Sweco“ architektai ir urbanistai, išnagrinėję užsakovo poreikius, pateikia konkrečios situacijos architektūrinį - urbanistinį sprendimą, apimantį teritorijos funkcinį zonavimą, užstatymo ir viešųjų erdvių išdėstymą, taip pat būtinos susisiekimo, inžinerinės ir socialinės infrastruktūros sprendinius.

Siekdami priimti kokybiškus ir optimalius sprendimus, išanalizuojame teritorijos istorinę raidą, gamtinę aplinką, ryšius su aplinkinėmis teritorijomis, galiojančius teritorijų planavimo dokumentus ir daugelį kitų aspektų. Vykdydami šios srities projektus, taikome geriausią „Sweco“ tvarios miestų plėtros patirtį. Mūsų darbo rezultatas – profesionaliai parengti aiškinamieji raštai, brėžiniai, schemos ir vizualizacijos.

/globalassets/images-570x380/570x380_waterenvironment_v2.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą