Urbanistika ir teritorijų planavimas

Augant miestams, plečiantis visuomenės veiklos ir poreikių įvairovei, reikalingas racionalus ir toliaregis teritorijų planavimas. „Sweco” urbanistai, teritorijų planuotojai ir architektai, pasitelkdami tvarius planavimo metodus ir puikiai išmanydami teisinę aplinką, padeda Užsakovams surasti geriausius bet kokios paskirties ar lygmens teritorijų panaudojimo sprendimus. Mūsų veiklos rezultatas – optimalios ir saugios investicijos į nekilnojamąjį turtą, sėkmingai plėtojama visuomenės ekonominė, ūkinė ir kultūrinė veikla, auganti gyvenimo kokybė.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Teritorijų planavimo konsultacijos
 • Architektūrinės–urbanistinės koncepcijos
 • Teritorijų planavimo dokumentų rengimas
 • Teritorijų planavimą įgyvendinančių dokumentų stebėsena
 • Darnaus judumo planavimas
 • Tvaraus miesto modelis

Darnaus judumo planavimas

Kiekvienam miestui aktualus greitas ir patogus susisiekimas – tai lėmė motorinio transporto padiktuotą miestų raidą. „Sweco“ urbanistikos ekspertai siūlo keisti požiūrį ir kurti miestus ne automobiliams, o žmonėms – susitelkiant į greitą, ekologišką ir patogų susisiekimą kiekvienam miestiečiui.

Darnaus judumo mieste planų rengimas yra pagrįstas darnios plėtros principais, kurie yra neatsiejama „Sweco“ teikiamų paslaugų dalis. Mūsų specialistai yra sukaupę ilgametę tvaraus planavimo ir inžinerijos patirtį, todėl gerai žino, kaip savo užsakovams sukurti ekonomiškus, socialiai atsakingus ir aplinką tausojančius sprendinius.

„Sweco“ specialistai, parengę Neringos savivaldybės teritorijos darnaus judumo specialųjį planą, pirmieji Lietuvoje pradėjo taikyti darnaus judumo sprendimus praktikoje. Spręsdami mums patikėtas planavimo užduotis, pasitelkiame ne tik transporto tyrimais pagrįstą ekspertinį susisiekimo sistemos vertinimą – mums ne mažiau svarbios visuomenės pastabos ir įžvalgos, todėl galime pasiūlyti geriausiai į gyventojų poreikius orientuotą susisiekimo sistemos viziją.

/globalassets/images-570x380/570x380_waterenvironment_v2.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą