Vandentvarka

Vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės gerovei, todėl mes turime būti tikri, kad iš čiaupo tekantis vanduo yra švarus ir sveikas, vandens ištekliai naudojami taupiai, o nuotekos – efektyviai išvalomos. „Sweco“ specialistai turi reikiamą kompetenciją ir patirtį, leidžiančią spręsti įvairius vandentvarkos klausimus. Mūsų Užsakovai gali jaustis užtikrintai – pasiūlysime optimalius sprendimus bet kuriame vandens tiekimo, nuotekų valymo ar vandens išteklių valdymo etape.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Vandentvarkos konsultacijos
 • Vandens gerinimo sprendimai
 • Nuotekų valymo sprendimai
 • Nuotekų dumblo tvarkymo sprendimai
 • Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

Vandentvarkos konsultacijos

Siekiant kuo geriau suprasti užsakovų poreikius ir jų lūkesčius, pirmiausia siūlome inžinerines konsultacijas. Jas vertiname kaip pirminę bet kurio vandentvarkos projekto stadiją, kurios metu įsigilinama į užsakovo poreikius, nagrinėjamos problemų priežastys ir galimos pasekmės, ieškoma geriausių inžinerinių sprendimų.

Dažnas mūsų konsultacijų rezultatas – užsakovui pateikiama galimybių studijos ataskaita, projektiniai pasiūlymai, analitinio vertinimo ar techninio audito ataskaita arba išsami ir pagrįsta techninė užduotis, kuri yra svarbi tolimesniame vykdomo projekto etape.

„Sweco” vandentvarkos specialistai konsultuoja visais vandentvarkos klausimais tiek vandentvarkos bendroves, tiek pramonės įmones ar privačius investuotojus. Mes atsakingai vertiname savo darbą, todėl kiekvieną siūlomą inžinerinį sprendinį galime pagrįsti galimų alternatyvų kaštų ir naudos arba sąnaudų efektyvumo analize. Kad ir kokios apimties projektas ar jo plėtros stadija, iš mūsų galite pagrįstai tikėtis vertingų sprendimų.

/contentassets/0eead0a9944847349c9f54992bf04c90/570x380_vandentvarka.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą