Vandentvarka

Vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės gerovei, todėl mes turime būti tikri, kad iš čiaupo tekantis vanduo yra švarus ir sveikas, vandens ištekliai naudojami taupiai, o nuotekos – efektyviai išvalomos. „Sweco“ specialistai turi reikiamą kompetenciją ir patirtį, leidžiančią spręsti įvairius vandentvarkos klausimus. Mūsų Užsakovai gali jaustis užtikrintai – pasiūlysime optimalius sprendimus bet kuriame vandens tiekimo, nuotekų valymo ar vandens išteklių valdymo etape.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Vandentvarkos konsultacijos
 • Vandens gerinimo sprendimai
 • Nuotekų valymo sprendimai
 • Nuotekų dumblo tvarkymo sprendimai
 • Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

Nuotekų dumblo tvarkymo sprendimai

Efektyvūs dumblo tvarkymo metodai, šiuolaikiškos technologijos ir moderniausia įranga – tai „Sweco” vandentvarkos specialistai analizuoja ir taiko projektiniuose sprendiniuose, kartu spręsdami užsakovų iškeltas nuotekų dumblo apdorojimo ir deponavimo užduotis.

Mūsų dėmesio centre – nuotekų dumblo apdorojimo energetiniai aspektai ir apdoroto dumblo panaudojimo galimybės. Žiedinės ekonomikos požiūriu, nuotekų dumble esančios medžiagos ir energetinis potencialas turi būti išnaudotas pačiu racionaliausiu būdu. Todėl siūlydami dumblo apdorojimo sprendinius, atsižvelgiame į užsakovo poreikius ir bendrą dumblo tvarkymo bei panaudojimo kontekstą konkrečioje vandentvarkos įmonėje ir regione.

„Sweco” yra sukaupusi solidžią nuotekų dumblo tvarkymo, įrenginių projektavimo ir statybos priežiūros patirtį. Mūsų specialistų parengta Lietuvos dumblo tvarkymo strategija tapo visoje šalyje įgyvendintų ar iki šiol vykdomų projektų pagrindu. Remdamiesi savo kompetencija, siūlome sprendimus, apimančius dumblo tankinimą, sausinimą, pūdymą, biodujų išgavimą ir panaudojimą šilumos bei elektros energijos gamybai, dumblo džiovinimą, deginimą bei kompostavimą.

/contentassets/0eead0a9944847349c9f54992bf04c90/570x380_vandentvarka.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą