Vandentvarka

Vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės gerovei, todėl mes turime būti tikri, kad iš čiaupo tekantis vanduo yra švarus ir sveikas, vandens ištekliai naudojami taupiai, o nuotekos – efektyviai išvalomos. „Sweco“ specialistai turi reikiamą kompetenciją ir patirtį, leidžiančią spręsti įvairius vandentvarkos klausimus. Mūsų Užsakovai gali jaustis užtikrintai – pasiūlysime optimalius sprendimus bet kuriame vandens tiekimo, nuotekų valymo ar vandens išteklių valdymo etape.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Vandentvarkos konsultacijos
 • Vandens gerinimo sprendimai
 • Nuotekų valymo sprendimai
 • Nuotekų dumblo tvarkymo sprendimai
 • Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

Buitinių ir pramonės nuotekų valymo sprendimai

„Sweco“ vandentvarkos specialistai nuotekų valymo įrenginių projektavimo uždavinius sprendžia jau daugiau kaip 20 metų. Per šį laikotarpį suprojektuoti įvairių valyklų nuo 200 iki 600 000 EGS našumo nuotekų valymo įrenginiai, o projektiniai sprendiniai įgyvendinti visose nuotekų valymo grandyse.

Mūsų specialistai nuotekų valyklų technologinius procesus parenka ir projektuoja vadovaudamiesi Europoje pripažintu Vokietijos standartu ATV-DVWK. Laikomės principo, kad nuotekų valymo įrenginiai turi būti efektyvūs ir veikti 80-90 proc. našumo diapazone, todėl ypatingą dėmesį teikiame mūsų projektuojamų valyklų našumo nustatymams. Pramonės nuotekoms valyti parenkame ir siūlome individualius sprendimus, pritaikytus konkrečios pramonės įmonės taršai ir teritorijai.

„Sweco” specialistai dalyvavo projektuojant ir statant daugiau kaip 40 nuotekų valyklų, įskaitant 10 didžiausių Lietuvoje. Visuomet daug dėmesio skiriame projektinių sprendinių kokybei, todėl savo užsakovams rekomenduojame tik Europoje pripažintų gamintojų technologinę įrangą, išbandytą praktikoje ir pasižyminčią mažiausiais eksploataciniais kaštais

/contentassets/0eead0a9944847349c9f54992bf04c90/570x380_vandentvarka.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą