Vandentvarka

Vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės gerovei, todėl mes turime būti tikri, kad iš čiaupo tekantis vanduo yra švarus ir sveikas, vandens ištekliai naudojami taupiai, o nuotekos – efektyviai išvalomos. „Sweco“ specialistai turi reikiamą kompetenciją ir patirtį, leidžiančią spręsti įvairius vandentvarkos klausimus. Mūsų Užsakovai gali jaustis užtikrintai – pasiūlysime optimalius sprendimus bet kuriame vandens tiekimo, nuotekų valymo ar vandens išteklių valdymo etape.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Vandentvarkos konsultacijos
 • Vandens gerinimo sprendimai
 • Nuotekų valymo sprendimai
 • Nuotekų dumblo tvarkymo sprendimai
 • Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

Vandens gerinimo sprendimai

Nors Lietuva pasižymi turtingais požeminio vandens ištekliais, praktiškai visose šalies vandenvietėse išgaunamo vandens kokybė neatitinka nustatytų geriamojo vandens kokybės reikalavimų, todėl susiduriama su šiuolaikiškų inžinerinių vandens gerinimo sprendimų poreikiu.

„Sweco” vandentvarkos specialistai siūlo efektyvius projektinius vandens paėmimo ir gerinimo įrenginių sprendinius, techniškai ir ekonomiškai pagindžia jų pranašumus, lyginant su galimomis alternatyvomis. Giluminių gręžinių ir infiltracinio tipo vandenviečių projektavimas, vandens gerinimas atviraisiais filtrais ar slėginio tipo įrenginiuose, membraninių technologijų taikymas – visi mūsų inžineriniai sprendimai remiasi patirtimi, įgyta jau įgyvendintuose projektuose.

Nuo atskiro įrenginio, grandies įrengimo ar atnaujinimo mažoje vandenvietėje projekto iki kompleksinio vandens išgavimo ir gerinimo įrenginių projekto didžiausiuose Lietuvos miestuose – kad ir koks projektas, mūsų kompetencija galima pasikliauti.  

/contentassets/0eead0a9944847349c9f54992bf04c90/570x380_vandentvarka.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą