Vandentvarka

Vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės gerovei, todėl mes turime būti tikri, kad iš čiaupo tekantis vanduo yra švarus ir sveikas, vandens ištekliai naudojami taupiai, o nuotekos – efektyviai išvalomos. „Sweco“ specialistai turi reikiamą kompetenciją ir patirtį, leidžiančią spręsti įvairius vandentvarkos klausimus. Mūsų Užsakovai gali jaustis užtikrintai – pasiūlysime optimalius sprendimus bet kuriame vandens tiekimo, nuotekų valymo ar vandens išteklių valdymo etape.

Paslaugų pavyzdžiai

 • Vandentvarkos konsultacijos
 • Vandens gerinimo sprendimai
 • Nuotekų valymo sprendimai
 • Nuotekų dumblo tvarkymo sprendimai
 • Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

Vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimai

„Sweco” Lietuvos vandentvarkos sektoriuje dirba daugiau kaip du dešimtmečius, per šį laikotarpį suprojektuota daugiau kaip 1000 km vandentiekio ir nuotekų tinklų. Mūsų specialistų parengti projektiniai vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendiniai yra sėkmingai įgyvendinti daugiau kaip 40-yje Lietuvos savivaldybių.

Rengdami vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros bei renovacijos specialiuosius planus, techninius ir darbo projektus, įvertiname vandens suvartojimo ir nuotekų surinkimo poreikius konkrečiose teritorijose, taip pat atsižvelgiame į esamų sistemų pralaidumą ir siūlome tvarius plėtros sprendinius. Vandentvarkos tinklų plėtros ir renovacijos projektus rengiame įvertindami faktines konkrečios vietovės sąlygas, esamus ir galimus apribojimus dėl trečiųjų šalių nuosavybės bei racionaliausius statybos metodus.

Siekdami aukščiausios kokybės, „Sweco” vandentvarkos specialistai užsakovams  rekomenduoja tik Europoje pripažintų gamintojų, praktikoje patikrintas vamzdynų medžiagas bei fasonines dalis, taip pat įvertina tinklų įrengimo atviru ir uždaru būdu alternatyvas, konsultuoja statybos klausimais.

/contentassets/0eead0a9944847349c9f54992bf04c90/570x380_vandentvarka.jpg

Susisiekite su mumis

 • Egidijus
  Kunevičius
  Viceprezidentas / Vandentvarkos padalinys
  +370 69948516
  Fvųfgv ry. Ynvšxą