• KURKIME RYTOJŲ KARTU

Nežinome, kokie iššūkiai mūsų laukia ateityje, tačiau stengiamės jiems kuo geriau pasiruošti. To siekti padeda nuoširdžiai įsipareigoję kolegos, su kuriais visuomet lengva dirbti ir kurie, bendradarbiaudami vieni su kitais bei nuolatos siekdami naujų žinių, užsakovams gali pasiūlyti geriausius ilgalaikę vertę kuriančius sprendimus. Tai mums padeda kurti įvairiapusišką, smalsią, bendradarbiaujančią organizacijos kultūrą, kurios reikia, kad galėtume įveikti bet kokius mūsų laukiančius iššūkius. „Sweco“ - tai kompanija žmonėms, norintiems kurti vertę mūsų klientams ir aktyviai prisidėti prie ateities miestų ir jų bendruomenių kūrimo.

/globalassets/images-480x270/career_480x270_20160512.jpg
Reikalavimai
Taip, mūsų kartelė yra pakelta aukštai, tačiau mes užtikriname jums galimybę tobulėti ir siekti aukštumų. Nuo pat pradžių jūs būsite mokomas bei skatinamas prisiimti atsakomybę ir turėsite galimybę dirbti iššūkių, įdomių projektų ir patyrusių profesionalų apsuptyje. Su jumis dirbsiantys lyderiai jums teiks naudingus patarimus ir pagalbą, kad galėtumėte tobulėti ir siekti geriausių rezultatų.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start2.jpg
Tobulėjimas
Mūsų darbe nuolatos tenka įveikti ateities iššūkius, todėl privalu visuomet būti vienu žingsniu priekyje. Štai kodėl nuolatinis mūsų darbuotojų ugdymas yra labai svarbus faktorius, siekiant jūsų ir visos „Sweco” sėkmės.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start3.jpg
Žingsniu priekyje
Mes nuolatinį tobulėjimą vertiname ne kaip papildomą sąlygą, tai – reikalavimas. To dėka „Sweco“ yra daug vertės suteikianti darbo aplinka, kad ir kas jūs būtumėte – ką tik baigęs studijas jaunas specialistas ar patyręs inžinerijos profesionalas.

Visuomet greta užsakovui įsipareigoję inžinerijos profesionalai

Vieniems ateitis gali atrodyti labai tolima, tačiau kompanijoje „Sweco“ apie tai kalbama esamuoju laiku. Neatsitiktinai mūsų pastatų inžinerinių sistemų specialistai sprendžia naujo mokslo paskirties pastato, kuris duris atvers po kelerių metų, vidaus mikroklimato klausimus. Mūsų urbanistai analizuoja vieno iš šalies didmiesčių ilgalaikės plėtros scenarijus. „Sweco“ inžinierių, architektų ir aplinkosaugos ekspertų šiandienos sprendimai padeda vizijoms tapti realybe, todėl mūsų užduotis – visuomet būti žingsniu priekyje. Daugeliui žmonių mūsų šiandienos darbai tampa realybe tik ateityje.

Plačiau apie mus
/globalassets/images-570x380/570x380_aboutus_v2.jpg

VGTU KARJEROS DIENOS 2018

KVIEČIAME Į ATVIRĄ PASKAITĄ

Kaip naujos technologijos keičia tradicinio inžinieriaus darbą? Kviečiame į atvirą paskaitą, kurią ves „Sweco“ BIM diegimo vadovas Dainius Gudavičius. Susitikime kovo 12d. 10 val. 20 min, Vilniaus Gedimino technikos universitete, Saulėtekio al. 11, SRA-I 05 auditorijoje.

KONTAKTŲ MUGĖ

Kovo 15 d. kviečiame į „VGTU karjeros dienas 2018“. Lauksime jūsų nuo 10 val. iki 16 val. VGTU Mokslo ir administracijos centre, Saulėtekio al. 11 Vilnius. Pirmuosius karjeros žingsnius galite žengti jau dabar. „Sweco“ komanda papasakos apie darbo galimybes ir pakvies „greitiesiems“ pokalbiams. Užsukite į mūsų stendą!

/globalassets/career/student-campaign-2018/sweco_studentcampaignimage_570x380.jpg

Susisiekite su mumis

  • Toma
    Juciūtė
    Personalo skyriaus vadovė
    Fvųfgv ry. Ynvšxą