• AR ESATE PASIRENGĘ ATEIČIAI?

Ar norite, kad jūsų darbas būtų reikšmingas? Jei taip, tuomet „Sweco“ yra vieta, kurioje jums verta būti. Dirbant „Sweco“, ateitis yra kur kas arčiau nei atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Mes kuriame ateitį dabar, priimdami sprendimus, užtikrinančius, kad svarbiausi visuomenės poreikiai – nuo švaraus vandens ir šiltų namų iki efektyvaus ir saugaus visuomeninio transporto bei modernių sveikatos priežiūros įstaigų – taptų savaime suprantama ateities gerovės dalimi. Sėkmė reikalauja aktyvaus dialogo su mūsų užsakovais ir visapusiško jų poreikių supratimo. Su „Sweco“ darbuotojais lengva bendrauti ir dirbti, jie nuoširdžiai įsipareigoję savo užsakovams ir profesionaliai perduoda pripažintą „Sweco“ patirtį.

/globalassets/images-480x270/career_480x270_20160512.jpg
Reikalavimai
Taip, mūsų kartelė yra pakelta aukštai, tačiau mes užtikriname jums galimybę tobulėti ir siekti aukštumų. Nuo pat pradžių jūs būsite mokomas bei skatinamas prisiimti atsakomybę ir turėsite galimybę dirbti iššūkių, įdomių projektų ir patyrusių profesionalų apsuptyje. Su jumis dirbsiantys lyderiai jums teiks naudingus patarimus ir pagalbą, kad galėtumėte tobulėti ir siekti geriausių rezultatų.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start2.jpg
Tobulėjimas
Mūsų darbe nuolatos tenka įveikti ateities iššūkius, todėl privalu visuomet būti vienu žingsniu priekyje. Štai kodėl nuolatinis mūsų darbuotojų ugdymas yra labai svarbus faktorius, siekiant jūsų ir visos „Sweco” sėkmės.
/globalassets/images-480x270/480x270_career_start3.jpg
Žingsniu priekyje
Mes nuolatinį tobulėjimą vertiname ne kaip papildomą sąlygą, tai – reikalavimas. To dėka „Sweco“ yra daug vertės suteikianti darbo aplinka, kad ir kas jūs būtumėte – ką tik baigęs studijas jaunas specialistas ar patyręs inžinerijos profesionalas.

Visuomet greta užsakovui įsipareigoję inžinerijos profesionalai

Vieniems ateitis gali atrodyti labai tolima, tačiau kompanijoje „Sweco“ apie tai kalbama esamuoju laiku. Neatsitiktinai mūsų pastatų inžinerinių sistemų specialistai sprendžia naujo mokslo paskirties pastato, kuris duris atvers po kelerių metų, vidaus mikroklimato klausimus. Mūsų urbanistai analizuoja vieno iš šalies didmiesčių ilgalaikės plėtros scenarijus. „Sweco“ inžinierių, architektų ir aplinkosaugos ekspertų šiandienos sprendimai padeda vizijoms tapti realybe, todėl mūsų užduotis – visuomet būti žingsniu priekyje. Daugeliui žmonių mūsų šiandienos darbai tampa realybe tik ateityje.

Plačiau apie mus
/globalassets/images-570x380/570x380_aboutus_v2.jpg

Susisiekite su mumis

  • Toma
    Juciūtė
    Personalo skyriaus vadovė
    Fvųfgv ry. Ynvšxą