Profesionalai

Jei su jumis lengva dirbti ir turite reikiamą patirtį, jūsų rankose - puikios galimybės tapti trokštamu konsultantu. Kaip patyręs „Sweco“ konsultantas, nepriklausomai nuo kompetencijos srities, jūs padėsite kurti ateities miestus ir jų bendruomenes. Jūs taip pat turėsite labai patrauklų ir iššūkių kupiną darbą, taip pat jums bus sudarytos sąlygos nuolat tobulėti. „Sweco“ yra kompanija darbuotojams, kurie nori realizuoti save, gerinti veiklos rezultatus ir kurti vertę užsakovams. Su „Sweco“ darbuotojais lengva bendrauti ir dirbti, jie nuoširdžiai įsipareigoję savo užsakovams ir profesionaliai perteikia pripažintą „Sweco“ patirtį.

 • TOBULĖJIMAS

  Su „Sweco” turi būti lengva plėtoti verslą. Mūsų kompanijoje kiekvienas darbuotojas gali tikėtis dažnai susitikti su užsakovais ir priimti verslui svarbius sprendimus. Profesinis tobulėjimas „Sweco” nėra papildoma sąlyga, tai – reikalavimas.

  Nuolatinis tobulėjimas ir gebėjimas geriausiai suprasti mūsų užsakovų poreikius yra verslo sėkmės pagrindas. Kasdien tobulėjama dirbant įvairaus sudėtingumo ir apimties projektuose. Mokymus siūlome nuo pat pirmosios dienos darbe – viskas prasideda nuo mokymų portalo ir patyrusių kolegų pagalbos.

 • LYDERSYTĖ

  Kompanijoje „Sweco” formuojasi rytojaus inžinerijos lyderiai. Pastangos atskleisti talentingus žmones ir suteikti jiems galimybę siekti profesinės sėkmės - mūsų organizacijos kultūros pagrindas. Būtent todėl daugelis mūsų vadovų susiformuoja ir yra surandami organizacijos viduje. Metinė darbuotojų nuomonės apklausa rodo, kad darbuotojai aukštai vertina „Sweco” vadovų kompetenciją.

  Mes žinome, kad asmeninio tobulėjimo galimybės yra labai svarbios siekiant pritraukti ir išlaikyti patyrusius specialistus. Pagrindinės karjeros kryptys „Sweco” kompanijoje yra: struktūrinio padalinio vadovas, specialistas ir projekto vadovas.

 • MES VERTINAME

  Savo veikla mes siekiame kurti pokyčius. Tikėdami neišsenkama žinių troškimo ir inžinerinio smalsumo galia, bendromis pastangomis kuriame tvarius ateities miestus ir jų bendruomenes. Kad tai užtikrintume, „Sweco“ vertiname:
  Įsipareigojimą – esame nuoširdžiai įsipareigoję verslo partneriai. Tai reiškia, kad bendraudami esame dėmesingi, atsakingi, orientuoti į tikslus bei rezultatą, stengiamės suprasti užsakovų motyvaciją ir poreikius, numatydami tai, kas geriausia jų verslui.
  Paprastumą – su mumis lengva dirbti. Tai reiškia, kad bendradarbiaudami su užsakovais ir kolegomis esame paprasti, paslaugūs ir įsiklausantys, orientuoti į sprendimų paiešką.
  Profesionalumą – siūlome lengvai pasiekiamą inžinerinę patirtį. Tai reiškia, kad nuolatos siekiame įgyti naujų žinių ir gerai suprasti rinką, bendradarbiaudami su kolegomis, visada siekiame išspręsti bet kokį užsakovo iššūkį.