Studentai

„Sweco” ilgalaikė sėkmė tiesiogiai priklauso nuo gebėjimo pritraukti, ugdyti ir išlaikyti talentus. Mūsų darbuotojai kasdien eidami į darbą kiekvienas savaip prisideda kuriant miestus ir bendruomenes, kuriuose mes gyvensime ateityje. Būdamas jaunas „Sweco” specialistas, galėsite įsitikinti, kad mūsų kompanijoje jūsų stiprybės yra pritaikomos geriausiai. Mes jau minėjome, kad „Sweco” išsiskiria tuo, kad savo konsultantams labai anksti suteikia daug atsakomybės jų vykdomuose projektuose. Nors mes visi vykdome skirtingas užduotis ir ne kasdien susitinkame su užsakovais, tačiau drauge mes labai prisidedame kuriant gerąją užsakovo darbo su mumis patirtį. „Sweco” yra kompanija darbuotojams, kurie nori tobulėti ir kurti vertę užsakovams. Su „Sweco“ darbuotojais lengva bendrauti ir dirbti, jie nuoširdžiai įsipareigoję savo užsakovams ir profesionaliai perteikia pripažintą „Sweco“ patirtį.

  • TOBULĖJIMAS

    Kompanijoje „Sweco” profesinis tobulėjimas nėra papildoma sąlyga, tai - reikalavimas. Mūsų darbuotojams yra ypatingai svarbi galimybė dirbti įdomiuose projektuose. Pradinės žinios yra įgyjamos vykdant konkrečias projektų užduotis ir dirbant su mūsų užsakovais. Mokymus siūlome nuo pat pirmosios dienos darbe – viskas prasideda nuo mokymų portalo ir patyrusių kolegų pagalbos. Pagrindinės karjeros kryptys „Sweco” kompanijoje yra: struktūrinio padalinio vadovas, specialistas ir projekto vadovas.

  • LYDERYSTĖ

    Kompanijoje „Sweco” formuojasi rytojaus inžinerijos lyderiai. Pastangos atskleisti talentingus žmones ir suteikti jiems galimybę siekti profesinės sėkmės - mūsų organizacijos kultūros pagrindas. Mūsų vadovai yra atsakingi už nuolatinį darbuotojų ugdymą ir tobulėjimą skatinančios aplinkos formavimą.

  • MES VERTINAME

    Savo veikla mes siekiame kurti pokyčius. Tikėdami neišsenkama žinių troškimo ir inžinerinio smalsumo galia, bendromis pastangomis kuriame tvarius ateities miestus ir jų bendruomenes. Kad tai užtikrintume, „Sweco“ vertiname profesionalumą, įsipareigojimą ir paprastumą.