• NUOSTABI KASDIENYBĖ

    Mes esame įsipareigoję užkirsti kelią potvyniui. Mūsų bendradarbiavimas su Groningeno miestu dėl novatoriško požiūrio į vandentvarką užkirto kelią milijardams nuostolių. Darydami kiekvieną projektą ypatingą, mes paverčiame kiekvieną dieną nuostabia.

Kaip atrodo tai, kas nuostabu? Puiku? Pažangu? Naujausia?

Absoliučiai.

Nuostabu ne visada yra tai, ko tikimės. Tai galime sukurti patys, keisdami žmonių gyvenimus, šalindami kliūtis ar įtampos taškus, darydami gyvenimą švaresnį, saugesnį, lengvesnį, malonesnį.

„Sweco“ kuria ateities visuomenes ir miestus, ir nesvarbu, ar kalbame apie didingus planus, ar smulkias detales, nuostabu yra standartas. Tai taikome ir savo verslui.

Kiekvieną darbą suderiname su tinkama komanda, ji gyvens ir kvėpuos projektu, kartu su jumis tyrinėdama, klausinėdama, bandydama ir bendradarbiaudama.

Todėl, kad „Sweco“ klientai nėra vien tik klientai. Jie yra partneriai, kurių kiekviena sėkmės dalis yra ne mažiau svarbi nei mūsų pačių.

Kartu mes kuriame nuostabią kasdienybę.

Kur mes randame nuostabu?

Olandai per daugelį dešimtmečių išmoko gyventi ir kovoti su jūra. Surasti tvaresnius ir lankstesnius pylimų projektavimo būdus yra iššūkis, reikalaujantis naujų mąstymo būdų. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu, mes sukūrėme koncepciją, kurią įgyvendinant naudojamas molis, išgautas netoli užtvankos.

/globalassets/campaigns/the-incredible-day-to-day-4/2020-02-05_10-19-02.jpg