• NUOSTABI KASDIENYBĖ

    Idėja, kaip nutiesti naują ir efektyvų dviračių taką Bergene, mūsų komandai kilo važinėjantis kartu su šio miesto planuotojais. Buvimas projekto vietoje ir poreikių supratimas leido suprojektuoti dviratininkams greitesnį kelią pasiekti kelionės tikslą. Darydami kiekvieną projektą ypatingą, mes paverčiame kiekvieną dieną nuostabia.

Kaip atrodo tai, kas nuostabu? Puiku? Pažangu? Naujausia?

Absoliučiai.

Nuostabu ne visada yra tai, ko tikimės. Tai galime sukurti patys, keisdami žmonių gyvenimus, šalindami kliūtis ar įtampos taškus, darydami gyvenimą švaresnį, saugesnį, lengvesnį, malonesnį.

„Sweco“ kuria ateities visuomenes ir miestus, ir nesvarbu, ar kalbame apie didingus planus, ar smulkias detales, nuostabu yra standartas. Tai taikome ir savo verslui.

Kiekvieną darbą suderiname su tinkama komanda, ji gyvens ir kvėpuos projektu, kartu su jumis tyrinėdama, klausinėdama, bandydama ir bendradarbiaudama.

Todėl, kad „Sweco“ klientai nėra vien tik klientai. Jie yra partneriai, kurių kiekviena sėkmės dalis yra ne mažiau svarbi nei mūsų pačių.

Kartu mes kuriame nuostabią kasdienybę.

Kur mes randame nuostabu?

Suprojektuotas vienas ilgiausių dviračių tunelių pasaulyje pavers Bergeną, esantį Norvegijoje, dviratininkų ir pėsčiųjų miestu. Kartu su klientu mes ieškojome naujų mąstymo būdų, kad rastume geriausią sprendimą miesto keliautojams.

/globalassets/campaigns/the-incredible-day-to-day-3/fallbackyt.png