• NUOSTABI KASDIENYBĖ

    Atnaujinant Stokholmo nacionalinį muziejų reikėjo atsigręžti į praeitį. Mes norėjome pabrėžti vietinę kultūrą, tad projekto komanda sukūrė išsaugantį miesto paveldą renovacijos planą Darydami kiekvieną projektą ypatingą, mes paverčiame kiekvieną dieną nuostabia

Kaip atrodo tai, kas nuostabu? Puiku? Pažangu? Naujausia?

Absoliučiai.

Nuostabu ne visada yra tai, ko tikimės. Tai galime sukurti patys, keisdami žmonių gyvenimus, šalindami kliūtis ar įtampos taškus, darydami gyvenimą švaresnį, saugesnį, lengvesnį, malonesnį.

„Sweco“ kuria ateities visuomenes ir miestus, ir nesvarbu, ar kalbame apie didingus planus, ar smulkias detales, nuostabu yra standartas. Tai taikome ir savo verslui.

Kiekvieną darbą suderiname su tinkama komanda, ji gyvens ir kvėpuos projektu, kartu su jumis tyrinėdama, klausinėdama, bandydama ir bendradarbiaudama.

Todėl, kad „Sweco“ klientai nėra vien tik klientai. Jie yra partneriai, kurių kiekviena sėkmės dalis yra ne mažiau svarbi nei mūsų pačių.

Kartu mes kuriame nuostabią kasdienybę.

Kur mes randame nuostabu?

Stokholmo nacionalinio muziejaus renovacijos metu atradome nauja, išsaugodami sena. Kartu su mūsų klientu mes atradome galimybes ir pasiekėme ypatingus rezultatus.

/globalassets/campaigns/phase-two/2019-10-24_14-24-20.jpg

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kurie padeda stebėti lankytojus. Šią informaciją naudojame norėdami suprasti, kaip lankytojai naršo puslapyje ir patobulinti patirtis. Slapukai nesaugo asmeninių duomenų. Jeigu nepriimate slapukų, juos galite išjungti interneto naršyklėje. Tokiu atveju vis tiek galite apsilankyti mūsų svetainėje ir jūsų sesija nebus stebima.