00 for ""

3D ir BIM modeliavimas

„Sweco“ inžinieriai vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjo teikti 3D projektavimo BIM aplinkoje paslaugas. Pasitelkdami šiuolaikišką programinę įrangą ir tarptautinę „Sweco” patirtį, savo klientams siūlome visų pastato dalių integruotus BIM sprendimus, padedančius užtikrinti efektyvesnį, kokybiškesnį ir ekonomiškai pagrįstą projektavimo procesą. „Sweco” projektavimo ekspertai gali pasiūlyti kokybiškus sprendimus – nuo paprastos planuojamo statybos objekto 3D vizualizacijos iki sudėtingų trimačių modelių, parengtų vadovaujantis BIM metodologija.

BIM modeliavimas

BIM analizės, simuliavimo ir trimačio vizualizavimo dėka jau pradinėje projekto stadijoje galima efektyviai įvertinti, kaip planuojami pastatai atrodytų ir funkcionuotų realybėje. Ši modeliavimo ir projektavimo metodologija suteikia galimybę klientams aktyviau įsitraukti į projektavimo procesą, periodiškai susipažinti su kuriamu informaciniu modeliu ir teikti pasiūlymus bei pastabas. BIM padeda laiku pastebėti ir pašalinti projektavimo klaidas, skirtingų projekto dalių neatitikimus. Užbaigus projektą, visa BIM modelyje sukaupta informacija gali būti naudojama eksploatuojant pastatą bei jį valdant.

2020 Infrastruktūros projektas „Žirmūnų trikampis“ BIM modelis
3D ir BIM modeliavimas
2019 Verslo centras BIM modelis
Verslo centras

3D modeliavimas

Skaitmeninis trimatis statybos projektų modeliavimas padeda aiškiau suprasti klientams ir kitoms projekto šalims, kokio siekiama galutinio rezultato. Pažangios programinės įrangos ir 3D sprendimų dėka, dar projekto koncepcijos rengimo stadijoje gaunamos viziją aiškiai perteikiančios vizualizacijos ir brėžiniai.

Proceso ir kokybės užtikrinimas

Sujungus trimačius pastatų modelius ir erdvines nuotraukas su geografiniais vietovės ir kitais duomenimis, galima perteikti labai realiai atrodančius grafinius planuojamų statinių vaizdus. Numatomų sprendinių vizualizavimas padeda siekti kokybiškesnio galutinio projekto rezultato, pagreitina projektavimo procesą ir sumažina statybos projekto kaštus.

Nuo industrializacijos iki skaitmeninimo.
Romas Girkontas

Skaitmeninių sprendinių grupės vadovas

Romas Girkontas

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.