00 for ""

Apie mus

Apie mus

Transforming Society Together

Visuomenės transformavimas dar niekada nebuvo toks svarbus, drąsus ir įkvepiantis iššūkis. Per visą savo istoriją derinome perspektyvas spręsdami mūsų laikų iššūkius.

Kartu su savo klientais ir pasitelkę mūsų inžinierių, architektų ir kitų ekspertų žinias kuriame sprendimus, kuriais siekiame išspręsti urbanizacijos klausimus, pasinaudoti skaitmeninimo galia ir padaryti mūsų visuomenę tvaresnę.

Savo klientams siūlome ir pasaulinę patirtį, ir vietos žinias apie jų verslą ir aplinkybes. Mūsų ambicija – būti svarbiausiu klientų partneriu, siekiant įveikti bet kurį iššūkį, nepaisant jo dydžio ir vietos.

21000

inžinierių, architektų, ekspertų ir konsultantų

100000

įgyvendintų projektų per metus

2.2

mlrd. metinė apyvarta. Kompanija yra NASDAQ OMX Stockholm AB vertybinių popierių biržos narė

Nuo industrializacijos iki skaitmeninimo.

industrializacijos iki skaitmeninimo

visuomenės transformacijos dalis

13

šalių turime biurus – Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje

2040

metais „Sweco“ planuoja tapti neutrali klimatui

8.7

iš 10-ies 2020 m. „Sweco“ klientų pasitenkinimo apklausos rezultatų vidurkis

Mūsų istorija

1958 m. įkurta jungtinė inžinerijos ir architektūros bendrovė

Nuo industrializacijos iki skaitmeninimo. „Sweco“ jau daugiau nei 130 metų yra visuomenės transformacijos dalis. Visada siekiame padėti savo klientams spręsti mūsų laikų iššūkius.

„Sweco Lietuva“ – pirmaujanti Lietuvoje kompleksinė inžinerinių konsultacijų ir projektavimo įmonė.

Mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirba daugiau kaip 220 patyrusių specialistų, teikiančių kompleksines paslaugas ir inžinerinius sprendimus pastatų, urbanistikos, pramonės, infrastruktūros, energetikos ir vandentvarkos srityse. „Sweco Lietuva“ prezidentas – Liudas Zalunskis.

„Rūpinamės, kad žmonės turėtų švarų vandenį, orą, energiją ir aplinką, kurioje galėtų gyventi, dirbti ir klestėti.“ Gunnar Nordström, „Sweco“ įkūrėjas

Vietinė patirtis – tarptautinės žinios.

Susisiekite su mumis aptarti bendradarbiavimo galimybių.