Dėmesys užsakovui, pripažinta patirtis

Vieniems ateitis gali atrodyti labai tolima, tačiau kompanijoje „Sweco“ apie tai kalbama esamuoju laiku. Neatsitiktinai mūsų pastatų inžinerinių sistemų specialistai sprendžia naujo mokslo paskirties pastato, kuris duris atvers po kelerių metų, vidaus mikroklimato klausimus. Mūsų urbanistai analizuoja vieno iš šalies didmiesčių ilgalaikės plėtros scenarijus. „Sweco“ inžinierių, architektų ir aplinkosaugos ekspertų šiandienos sprendimai padeda vizijoms tapti realybe, todėl mūsų užduotis – visuomet būti žingsniu priekyje. Daugeliui žmonių mūsų šiandienos darbai tampa realybe tik ateityje. Į „Sweco“ jūs galite kreiptis su aukštais lūkesčiais. Mes pažadame būti visuomet greta jums įsipareigojusiais inžinerijos profesionalais. Su „Sweco” turi būti lengva dirbti, todėl mes siekiame padaryti viską, kad jūsų poreikius suprastume geriau nei bet kas kitas. Mes taip pat pažadame pasiūlyti būtent tokią patirtį, kokios reikia jūsų projektuose. Nesvarbu, su kokiais iššūkiais susiduriate, visuomet galite mumis pasikliauti - „Sweco” pasiūlys vertingus sprendimus. „Sweco” planuoja ir projektuoja ateities miestus ir tvarias bendruomenes. Mūsų darbo rezultatas – tvarūs pastatai, efektyvi infrastruktūra ir švarus geriamasis vanduo. Drauge su 17 500 darbuotojų Šiaurės Europoje savo klientams siūlome vertingą patirtį bet kuriame projekte. Mes vykdome projektus 70-yje valstybių visame pasaulyje. „Sweco“ yra Europoje pirmaujanti inžinerijos, aplinkosaugos ir architektūros, kompanija, kurios metinė apyvarta siekia 20,6 mlrd. Švedijos kronų (1,9 mlrd. eurų). Kompanija yra NASDAQ OMX Stockholm AB vertybinių popierių biržos narė.

Trumpi faktai

Verslas

„Sweco” planuoja ir projektuoja ateities miestus ir tvarias bendruomenes. Mes tai darome teikdami aukštos kokybės paslaugas inžinerinių konsultacijų, aplinkosaugos technologijų ir architektūros srityse.

Tarptautinė veikla

„Sweco” vykdo veiklą Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Lietuvoje, Bulgarijoje, Čekijos Respublikoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lenkijoje. „Sweco” kasmet vykdo dešimtis tūkstančių projektų 70-yje valstybių visame pasaulyje. Mūsų veiklos rezultatas – švarus geriamasis vanduo, efektyvūs infrastruktūros ir tvarūs energetikos sprendimai.

Apyvarta

Apie 1.9 mlrd. eurų

Darbuotojai

Apie 17 500 darbuotojų

Strategija

STRATEGIJA

„Sweco” taikomas decentralizuotas verslo modelis ir siekiama visuomet būti arčiau užsakovo. Kiekvienas užsakovas turi jausti, kad „Sweco” konsultantai profesionaliai išmano jų verslą. Tik tuomet mes galime būti iš tiesų užsakovams įsipareigoję verslo partneriai, pasirengę sukurti vertę bet kuriame jų projekte.

KOKYBĖ, EFEKTYVUMAS IR UŽSAKOVŲ PELNINGUMAS

Efektyviai naudodami savo laiką ir kitus išteklius, savo užsakovams teikiame aukštos kokybės paslaugas ir prisidedame prie jų verslo pelningumo. Siekdami pateisinti užsakovų lūkesčius, mes nuolatos vertiname jų pasitenkinimo lygį ir, jei tai yra būtina, tobuliname savo veiklą.

TALENTAS IR PASIŠVENTIMAS

„Sweco” yra mūsų darbuotojų patirties, kompetencijos ir pasišventimo darbui visuma. Kiekvieno specialisto indėlis yra labai svarbus siekiant galutinio rezultato. Geriausių talentų pritraukimas, ugdymas ir išlaikymas yra kertinis aspektas spendžiant mūsų užsakovų poreikius. Todėl talentų atpažinimas ir sąlygų jiems siekti sėkmės sukūrimas - mūsų veiklos pamatas.

Kaip konsultantai mes esame
Užsakovams įsipareigoję partneriai
Su kuriais lengva plėtoti verslą
Mes siūlome Lengviausiai pasiekiamą ir pripažintą patirtį

Praeitis

Mūsų istorija tiesiogiai siejasi su ateitimi. Siekis pasirengti visuomenės ateities poreikiams ir iššūkiams visuomet buvo mūsų verslo pagrindas. Nuo pramonės revoliucijos iki šių dienų spartėjančios urbanizacijos – mes gerai suprantame, kad ateities bendruomenės ir miestai visuomet skirsis nuo vakarykščių, todėl mes visuomet stengsimės savo sprendimais būti žingsniu priekyje.

Plačiau apie tai
/globalassets/images-570x380/570x380-history2.jpg
/globalassets/images-570x380/570x380-organisation.jpg

Organizacija

„Sweco” decentralizuotas verslo modelis yra mūsų verslo sėkmės pagrindas. Taikydami paprastą, į kliento poreikius orientuotą darbo stilių, mes išaugome į solidų tarptautinį inžinerijos paslaugų rinkos žaidėją, išlaikydami platų vietos atstovybių tinklą.

Plačiau apie tai

Atsakomybė

Skaidrumas ir atsakomybė yra būtina „Sweco” kaip decentralizuotos ir itin sparčiai išaugusios kompanijos sėkmės sąlyga. Todėl siekiame, kad visi „Sweco” procesai atitiktų galiojančius teisės aktus ir taisykles, taip pat „Sweco” vidines politikas ir gaires. Visi darbuotojai yra atsakingi susipažinti ir laikytis šių politikų ir gairių.

Plačiau apie tai
/globalassets/images-570x380/570x380-responsibility.jpg