00 for ""

Konsultacijos

Nuo viešbučio, administracinio biurų pastato ar prekybos centro iki ligoninės ir gamybinės paskirties pastato – „Sweco“ architektai ir inžinieriai planuoja ir projektuoja įvairios paskirties pastatus.

Visų projekto etapų ekspertai

„Sweco“ Lietuvoje vienija daugiau nei 100 atestuotų patyrusių projektų vadovų, inžinierių projektuojančių visas pastato projekto dalis ir puikiai išmanančių architektūros, konstrukcijų, pastato ir lauko inžinerinių sistemų ir daugelį kitų klausimų. Mūsų specialistai gali profesionaliai patarti sprendžiant pastato rekonstrukcijos, aplinkosaugos valdymo, energijos poreikių mažinimo ar atitikimo tarptautiniams energetinio efektyvumo standartams klausimus.

Nuo idėjos iki paskutinės detalės

Ne vienas „Sweco“ pastatų inžinerijos projektas – „iki rakto“, todėl mūsų ekspertai teikia inžinerines paslaugas nuo pat statybos projekto pradžios iki jo pabaigos. Nuo galimybių studijos iki projektavimo ir statybos projekto valdymo – konsultuojame ir padedame sėkmingai įgyvendinti ir naujos statybos, ir pastatų rekonstrukcijos projektus.

Konsultacijos

Projektavimo padalinio viceprezidentas

Andrius Aužbikavičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.