00 for ""

Tvarumas

Pokyčių lyderiai

Tvarumas yra „Sweco“ verslo pagrindas ir neatsiejama mūsų strategijos bei veiklos dalis. Esame pirmaujanti įmonių grupė savo srityje, todėl juntame didelę atsakomybę ir turime puikią galimybę daryti įtaką tvarumo plėtrai vykdydami savo veiklą bei įgyvendindami savo klientų projektus.

Turėdami maždaug 21 000 ekspertų visoje Europoje, mes turime puikią galimybę plėtoti visuomenę pagal Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Kasmet vykdome 100 000 projektų, skatindami tvarų vystymąsi projektuojame tvarius pastatus, veiksmingą infrastruktūrą, prieigą prie elektros ir švaraus vandens.

2040 m. tapsime neutralūs klimato atžvilgiu

„Sweco“ grupė turi būti tvarios praktikos pavyzdžiu, tapdama lydere neutralumo klimatui atžvilgiu. Kiekvienoje šalyje, kurioje veikiame, esame įsipareigoję neturėti jokio tiesioginio poveikio klimatui. Tai apima visas mūsų verslo sritis. Užsibrėžėme tikslą būti pirmaujančia lyginant su nacionaliniais šalių tikslais. „Sweco Lietuva“ siekia, kad iki 2040 m. įmonės veikla būtų visiškai klimatui neutrali. Šį tikslą įmonė įgyvendins kas penkerius metus mažindama CO2 emisijas po 25 proc.

Kryptys tikslui pasiekti

Įmonės automobilių keitimas elektromobiliais. Iki 2040 m. visą įmonės automobilių parką sudarys elektromobiliai. Jų sunaudota elektros energija būtų gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Elektros energijos gamyba nutolusiose saulės elektrinėse. 2040 m. visa įmonės poreikiams reikalinga elektros energija bus pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

Atsinaujinančių energijos šaltinių diegimas. Ant Kauno biuro stogo planuojama įdiegti racionalų saulės elementų kiekį.

Darbuotojų įsitraukimo skatinimas. Sieksime ir motyvuosime visus įmonės darbuotojus aktyviai prisidėti prie iniciatyvos mažinant įmonės automobilių degalų sąnaudas, biurų elektros sunaudojimą ir verslo kelionių skaičių.

Kompensacinio mechanizmo vystymas. Iki 15 proc. įmonės CO2 pėdsako kompensuosime investuodami į miškų sodinimą.

Ekspertų įžvalgos

Dabar kaip niekad būtina dalytis žiniomis ir imtis bendrų veiksmų. „Sweco“ žinių dalijimosi iniciatyvoje „Miesto įžvalgos“ („Urban Insight“) mūsų ekspertai akcentuoja konkrečius duomenis, faktus ir mokslinę informaciją apie tai, ko reikia norint planuoti ir kurti saugią ir atsparią ateities miestų aplinką.

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.