00 for ""

Mūsų žmonės

Kiekvienas darbuotojas turi savo unikalią istoriją

Mūsų darbuotojai yra įvairiapusiški  ir kiekvienas jų turi savo istoriją. Apie darbą inžinerijoje, savo veiklos prasmę, galimybių kūrimą ir tobulėjimą. Jie yra neatsiejama „Sweco“ dalis, kiekvieną dieną kuriantys pokyčius dabarčiai ir ateities kartoms.

Kasparas Gražinskas: „Ar tvarus pastatas, jei jame neįrengta arba blogai įrengta nuotekų kanalizacija, vandentiekis?“

Kasparas Gražinskas, „Sweco Lietuva“ Vandentvarkos syriaus vadovas, yra šios srities ekspertas, atlikęs galimybių studijas analogų neturintiems projektams Lietuvoje, taip pat prisidėjęs prie didžiulio masto Stokholmo metro projekto. Mintis apie savo darbą jis dėsto aiškiai, kad net žmonės, neturintys inžinerijos  pagrindų, gali suprasti, kaip vandentvarkos inžinerija yra neatsiejama nuo tvarumo plėtros ir darnaus visuomenės vystymosi.

Aušra Šumskienė: „Norėdami padaryti klientui išskirtinį projektą nuolatos ieškome kūrybiškų sprendimų.“

Aušros Šumskienės, „Sweco Lietuva“ Geodezijos skyriaus vadovės, patirtis įspūdinga – daugiau nei 20 metų įmonėje dirbanti specialistė turi sukaupusi daug žinių ir istorijų apie tai, kaip šioje srityje keitėsi technologijos ir geodezininko darbo profilis. Tačiau net daugelis šioje srityje praleistų metų nesumažino Aušros žavėjimosi šia profesija. Kaip ji pati sako, tai yra sveikas ir žalias darbas, apimantis ne tik be galo atsakingą ir tikslumo reikalaujantį darbą, tačiau ir keliones po pačias įdomiausias gamtos vietas.

Aušra Šumskienė

Karolis Šlekaitis: „Svarbiausia yra suprasti, ko klientui toje situacijoje reikia ir kaip aš tai galiu geriausiai įgyvendinti per duotą laiką.“

„Sweco Lietuva“ kolegos, visi iki vieno, kalbėdami apie Karolį, tvirtina, kad su juo lengva dirbti, sektinos darbo vertybės, patinka paprastumas sprendžiant problemas. Pradėjus domėtis Karolio Šlekaičio, dirbančio ŠVOK, šilumos tiekimo ir suspausto oro sistemų projektavimas srityje, profesiniu keliu išaiškėja, kad jis dar ir mokosi dviejose aukštosiose institucijose, intensyviai domisi BIM sritimi, dirba su vietiniais ir tarptautiniais projektais.

Karolis Šlekaitis

Renata Šimkienė: „Didžiuojuosi prisidėdama prie aplinkosaugos ir taršos mažinimo.“

Dabartinio pasaulio kontekste galima pastebėti vis didėjantį aplinkosaugos temų aktualumą. Renata Šimkienė, projektų vadovė, yra tarsi jungiamoji grandis tarp visuomenės ir klientų aplinkosaugos projektuose, ji užtikrina abiejų pusių dialogą, o kartu vykdo tikslą – mažinti taršą aplinkoje ir kurti tvarią ateitį.

Renata Šimkienė

Susidomėjote?

Galbūt jūsų svajonių darbas yra tarp atvirų pozicijų. „Sweco“ kompanijoje mes visada ieškome talentų, kurie išdrįsta  inicijuoti pokyčius. Nedvejodami užmeskite akį, paskambinkite, parašykite, mes visada pasiruošę pakalbėti apie galimybes. (Virtuali) kava paruošta!

Neradote, ko ieškote? Atsiųskite savo CV!

Neradote dominančios pozicijos? Atsiųskite mums savo CV el. paštu karjera@sweco.lt

Informacija apie kandidatų į darbą asmens duomenų tvarkymą

Siųsdami ar kitu būdu pateikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) Jūs patvirtinate, kad susipažinote su „Sweco“ privatumo pranešimu, suprantate jo nuostatas ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenis saugosime kandidatų duomenų bazėje vienerius metus (kasmet prašysime jūsų atnaujinti sutikimą, jei norite ir toliau likti registruotas kandidatų duomenų bazėje).