00 for ""

Tiltai ir viadukai

Tiltų ir viadukų projektavimas

Kokybiškai suprojektuoti tiltai yra vienas svarbiausių elementų, užtikrinančių saugią, estetišką ir geriausiai šiuolaikinius visuomenės poreikius atitinkančią susisiekimo infrastruktūrą.

„Sweco” infrastruktūros specialistai teikia kompleksines įvairios paskirties tiltų, viadukų, požeminių pėsčiųjų perėjų bei kitų statinių planavimo ir projektavimo paslaugas. Mūsų inžinierių patirtis ir žinios yra vertingos tiek planuojant naujo statinio statybą, tiek spendžiant esamų statinių rekonstrukcijos ir sutvirtinimo klausimus, o architektai gali padėti priimti sprendimus, geriausiai sujungiančius funckionalumą ir estetiką.

Tarptautinė patirtis projektuojant tiltus ir jų konstrukcijas

Pasitelkdami vietos išteklius ir tarptautinę kompanijos „Sweco” patirtį, galime atlikti įvairius skaičiavimus, projektuoti tiek plieno ir betono konstrukcijas, tiek pasiūlyti specifinius sprendimus, tokius kaip pakabinami tiltai ir jų konstrukcijos.

Sweco Infrastruktūros padalinio vadovas

Infrastruktūros padalinio viceprezidentas

Tomas Baršauskas

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.