00 for ""

Vandens uostų ir hidrotechniniai statiniai

Vandens uostų ir hidrotechninių statinių projektavimas

Šiandienos uostai yra praeityje pasirinktos vizijos, verslo strategijos ir pritaikytų inžinerinių sprendimų rezultatas, todėl kuriant uostų ateitį profesionalių inžinerijos konsultantų indėlis yra nepaprastai svarbus. „Sweco“ yra didžiausią vandens uostų inžinerijos patirtį sukaupusi įmonė Lietuvoje.

„Sweco“ dirbantys specialistai daugelį metų sprendžia įvairius inžinerinius uždavinius, susijusius su komerciniais ir jachtų uostais, bangolaužiais, kratinėmis, prieplaukomis, pirsais, pakrančių apsauga ir kita uostų infrastruktūra.

Savo komandoje turėdami planavimo, gamtosaugos, tyrinėjimų, inžinerijos specialistus, galime pasiūlyti platų ir šiuolaikišką uostų vystymo paslaugų spektrą.

Prisidedame prie hidrotechninių statinių vystymo Lietuvoje

„Sweco“ Lietuvoje prisidėjo prie gėlavandenių hidrotechninių statinių vystymo, atliko didžiausių šios srities projektų – Marvelės krovininės prieplaukos Kaune, TEN-T tinklo kelio E-41 modernizavimo, VSAT prie LR VRM Varėnos rinktinės Bugiedos užkardos pontoninės prieplaukos ir kitų hidrotechninių statinių projektavimo paslaugas.

Vandens uostas
Sweco Infrastruktūros padalinio vadovas

Infrastruktūros padalinio viceprezidentas

Tomas Baršauskas

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.