00 for ""

Transporto infrastruktūra

Miestams augant ir plečiantis, keliami didesni reikalavimai efektyviai ir tvariai transporto infrastruktūrai. Mes kuriame rytojaus transporto sistemą.

Ateities transporto infrastruktūra

Prieinamoje visuomenėje žmonės ir prekės gali saugiai ir efektyviai judėti. Šiuolaikinės technologijos sukuria geras galimybes klestinčiai ateičiai. „Sweco“ konsultantai kuria transporto sistemas, kurios leistų ateities miestams susidoroti su šiuolaikiniais iššūkiais – pradedant didėjančiu gyventojų skaičiumi ir baigiant naujais transporto sprendimais. Norint tai padaryti, reikia suprasti klientų, visuomenės ir galutinių vartotojų poreikius – ir mes kiekvienam projektui skiriame dideles jėgas, nuo idėjos iki galutinio pristatymo.

Pastatai ir urbanistika

Urbanizacija ir skaitmeninimas sukuria didesnį pastatų ir miestų pažangių bei tvarių sprendimų planavimo, projektavimo ir plėtros poreikį, kurį mes pasirengę išspręsti.

Pastatai ir urbanistika

Vandentvarka, energetika ir pramonė

Siūlome modernius techninius sprendimus, užtikrinančius galimybę naudotis švariu vandeniu, patikimą energijos tiekimą ir efektyviai išteklius naudojančią pramonę.

Vandentvarka, energetika ir pramone

Aplinkosauga ir tyrimai

Padedame klientams priimti sprendimus, kurių rezultatas – mažesnis žalingų emisijų lygis ir neigiamas poveikis aplinkai, efektyviai veikianti atliekų tvarkymo sistema.

Aplinkosauga ir inžineriniai tyrimai
Sweco Infrastruktūros padalinio vadovas

Infrastruktūros padalinio viceprezidentas

Tomas Baršauskas