00 for ""

Tai yra „Sweco“

Darbas „Sweco“. Įvairus, kupinas iššūkių ir gyvenimo.

Mes inicijuojame pokyčius

Nežinome, kokie iššūkiai mūsų laukia ateityje, tačiau stengiamės jiems kuo geriau pasiruošti. To siekti padeda nuoširdžiai įsipareigoję kolegos, su kuriais visuomet lengva dirbti ir kurie, bendradarbiaudami vieni su kitais bei nuolatos siekdami naujų žinių, klientams gali pasiūlyti geriausius ilgalaikę vertę kuriančius sprendimus. Tai mums padeda kurti įvairiapusišką, smalsią, bendradarbiaujančią organizacijos kultūrą, kurios reikia, kad galėtume įveikti bet kokius mūsų laukiančius iššūkius.

Tai yra „Sweco“

Prasmingų pokyčių kūrėjai

Prasmingų pokyčių kūrėjai

Mes tikime, kad tikri ir prasmingi pokyčiai vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su klientais ir suteikiant darbuotojams įgaliojimus panaudoti jų žinias ateities miestų ir visuomenės kūrimui. Pokyčiai ir transformacijos yra neatsiejama mūsų veiklos dalis. Mes inicijuojame, kuriame, planuojame, projektuojame įsiklausydami ir bendradarbiaudami, o tada įgyvendiname realius, apčiuopiamus pokyčius. Ir kiekvienas darbuotojas gali pajusti savo darbo rezultatą.

Bendras tikslas

Vedami bendro tikslo

Mes sujungiame skirtingą patirtį, kad galėtume sukurti geriausius sprendimus savo klientams. Domimės mus supančiais dalykai ir užtikriname, kad visos perspektyvos būtų atstovaujamos, vertinamos ir svarstomos. Mes tikime, kad ateities visuomenių kūrimas yra kolektyvinės ir visapusiškos pastangos.

Stipresni kartu

Stipresni kartu

„Sweco“ kultūra yra palaikanti, įtraukianti ir bendradarbiaujanti. Tai yra mūsų sėkmės, verslo modelio ir santykių pagrindas. Mes vertiname savo darbuotojus ir suteikiame jiems atsakomybę priimti sprendimus, imtis veiksmų ir daryti pokyčius – tai leidžia mums visiems augti. Tačiau tikime, kad atsakomybė turi turėti ir reikiamą kolegų ir vadovų palaikymą. Tai leidžia mūsų darbuotojams klestėti ir augti.

96 %

atsakė į mūsų darbuotojų apklausą

4.5

iš 5 balų yra vadovų įvertinimo vidurkis

89 %

apklaustų darbuotojų didžiuojasi dirbdami „Sweco“

Esame didžiausia Europos architektūros ir inžinerijos įmonė. Ir pati žmogiškiausia.

„Sweco Lietuva“ kartu dirbame 220 kolegų. Europoje esame 21 000. Mes turime bendruomenę, paremtą įvairove ir tarptautine patirtimi.

Talentų pritraukimo partnerė

Gabrielė Mockutė

Neradote, ko ieškote? Atsiųskite savo CV!

Neradote dominančios pozicijos? Atsiųskite mums savo CV el. paštu karjera@sweco.lt

Informacija apie kandidatų į darbą asmens duomenų tvarkymą

Siųsdami ar kitu būdu pateikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) Jūs patvirtinate, kad susipažinote su „Sweco“ privatumo pranešimu, suprantate jo nuostatas ir sutinkate, kad Jūsų asmens duomenis saugosime kandidatų duomenų bazėje vienerius metus (kasmet prašysime jūsų atnaujinti sutikimą, jei norite ir toliau likti registruotas kandidatų duomenų bazėje).