00 for ""

Vandentvarka

Vanduo yra gyvybiškai svarbus visuomenės gerovei, todėl mes turime būti tikri, kad iš čiaupo tekantis vanduo yra švarus ir sveikas, vandens ištekliai naudojami taupiai, o nuotekos – efektyviai išvalomos. „Sweco“ specialistai turi reikiamą kompetenciją ir patirtį, leidžiančią spręsti įvairius vandentvarkos klausimus. Mūsų klientas gali jaustis užtikrintai – pasiūlysime optimalius sprendimus bet kuriame vandens tiekimo, nuotekų valymo ar vandens išteklių valdymo etape.

Vandentvarkos konsultacijos

Siekiant kuo geriau suprasti klientų poreikius ir jų lūkesčius, pirmiausia siūlome inžinerines konsultacijas. Jas vertiname kaip pirminę bet kurio vandentvarkos projekto stadiją, kurios metu įsigilinama į kliento poreikius, nagrinėjamos problemų priežastys ir galimos pasekmės, ieškoma geriausių inžinerinių sprendimų.

Dažnas mūsų konsultacijų rezultatas – klientui pateikiama galimybių studijos ataskaita, projektiniai pasiūlymai, analitinio vertinimo ar techninio audito ataskaita arba išsami ir pagrįsta techninė užduotis, kuri yra svarbi tolimesniame vykdomo projekto etape.

„Sweco” vandentvarkos specialistai konsultuoja visais vandentvarkos klausimais tiek vandentvarkos bendroves, tiek pramonės įmones ar privačius investuotojus. Mes atsakingai vertiname savo darbą, todėl kiekvieną siūlomą inžinerinį sprendinį galime pagrįsti galimų alternatyvų kaštų ir naudos arba sąnaudų efektyvumo analize. Kad ir kokios apimties projektas ar jo plėtros stadija, iš mūsų galite pagrįstai tikėtis vertingų sprendimų.

Paslaugų sritys:

Vandens gerinimas

Nuotekų valymas

Nuotekų dumblo tvarkymas

Vandentiekio ir nuotekų tinklai

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Egidijus Kunevičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.