00 for ""

Nuotekų dumblo tvarkymas

Nuotekų dumblo tvarkymas

Efektyvūs dumblo tvarkymo metodai, šiuolaikiškos technologijos ir moderniausia įranga – tai „Sweco” vandentvarkos specialistai analizuoja ir taiko projektiniuose sprendiniuose, kartu spręsdami klientų iškeltas nuotekų dumblo apdorojimo ir deponavimo užduotis.

Mūsų dėmesio centre – nuotekų dumblo apdorojimo energetiniai aspektai ir apdoroto dumblo panaudojimo galimybės. Žiedinės ekonomikos požiūriu, nuotekų dumble esančios medžiagos ir energetinis potencialas turi būti išnaudotas pačiu racionaliausiu būdu. Todėl siūlydami dumblo apdorojimo sprendinius, atsižvelgiame į kliento poreikius ir bendrą dumblo tvarkymo bei panaudojimo kontekstą konkrečioje vandentvarkos įmonėje ir regione.

Nuo strategijos įgyvendinimo iki konkrečių klausimų

„Sweco” yra sukaupusi solidžią nuotekų dumblo tvarkymo, įrenginių projektavimo ir statybos priežiūros patirtį. Mūsų specialistų parengta Lietuvos dumblo tvarkymo strategija tapo visoje šalyje įgyvendintų ar iki šiol vykdomų projektų pagrindu. Remdamiesi savo kompetencija, siūlome sprendimus, apimančius dumblo tankinimą, sausinimą, pūdymą, biodujų išgavimą ir panaudojimą šilumos bei elektros energijos gamybai, dumblo džiovinimą, deginimą bei kompostavimą.

Nuotekų dumblo tvarkymas
Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Vandentvarkos padalinio viceprezidentas

Egidijus Kunevičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.