00 for ""

CDP ataskaitų rengimo ir vertinimo paslaugos: jūsų tvarumo strategijos atskleidimas, įvertinimas ir pasiekiamumas tarptautiniu mastu

CDP ataskaitų rengimo ir vertinimo paslaugos: jūsų tvarumo strategijos atskleidimas, įvertinimas ir pasiekiamumas tarptautiniu mastu

Šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame verslo kontekste organizacijos vis dažniau pripažįsta susistemintos tvarumo informacijos svarbą. Prasidėjęs kaip aplinkosauginių klausimų atskleidimo platformos projektas (angl. The Carbon Disclosure Project) CDP, šiuo metu siūlo patikimas ataskaitų teikimo ir vertinimo paslaugas, padedančias įmonėms orientuotis sudėtingame tvarumo pasaulyje.

Kodėl CDP yra svarbus?

ERM didžiausias pasaulyje tvarumo konsultacijų institutas, paskelbė naujausią ESG reitingų vertinimą. (Remiantis instituto vertintojų duomenimis, įmonių apklausos respondentai CDP pripažino geriausiu ESG vertintoju tiek pagal kokybę, tiek pagal naudingumą). Investuotojai taip pat įvertino CDP kaip naudingiausią ESG reitingų teikėją.

CDP ataskaitų teikimo pagalbos paslaugos

Kad užtikrintume puikią CDP klimato kaitos (taipogi ir vandens bei miškų) informacijos atskleidimo kokybę, siūlome individualiai pritaikytą CDP pagalbą. Užtikrinsime, kad būtini duomenys būtų renkami ir naudojami klausimynams užpildyti per CDP internetinę atsakymų sistemą (angl. Online Response System) ORS. „Sweco“ ekspertai gali padėti jums sukurti išsamią CDP ataskaitą, teikdami ekspertų ataskaitų rašymo pagalbą. Teikiame individualiai pritaikytą pagalbą, siekdami įrodyti jūsų veiksmus klimato (vandens, ar miškų) srityse ir įgyvendinti CDP reikalavimus nepriklausomai nuo to, ar ataskaitą teikiate pirmą kartą, ar ji atnaujinama.

CDP vertinimo nuomonės paslaugos

„Sweco Lietuva“ ekspertai gali pateikti nuomonę dėl potencialaus CDP galutinio įvertinimo, taip pat naudingų rekomendacijų, kaip pagerinti ataskaitą prieš ją pateikiant, kad jūsų CDP būtų įvertintas kuo palankiau. Mūsų ekspertų nuomonė ir išankstinis įvertinimas balais gali padėti surinkti jūsų su klimato kaita (mišku ar vandeniu) susijusius duomenis, patikimiau pademonstruoti įmonės pastangas tvarumo srityje ir pagerinti pateiktos ataskaitos išsamumą bei kokybę pagal CDP metodologiją.

 

Informacijos atskleidimo CDP privalumai

CDP yra reikšminga investuotojams: 2023 m. 746 investuotojai ir didieji pirkėjai, kurių turtas viršija 125 trilijonus eurų, paprašė CDP informacijos iš daugiau nei 15 tūkst. įmonių visame pasaulyje.

CDP pateikia susistemintą informaciją, skirtą įmonių ESG veiklos trūkumams nustatyti ir šalinti – nuo klimato valdymo iki tikslų nustatymo.

Galimybė gauti viešą įvertį: metinis CDP vertinimas suteikia jums galimybę būti įtrauktiems į jų sudaromą „A sąrašą“, kuriame nurodoma įmonių lyderystė tvarumo srityje.

Tvarumo grupės vadovė

Aurelija Breivytė

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.