00 for ""

ES taksonomijos paslaugos siekiant tvaraus augimo

ES taksonomijos paslaugos siekiant tvaraus augimo

Ar esate pasirengę siekti ekologiškesnės ir tvaresnės ateities? Mūsų teikiamos ES taksonomijos paslaugos padės jūsų verslui orientuotis sudėtingoje tvarių finansų srityje, užtikrinti atitiktį ES taksonomijos reglamentui ir maksimaliai padidinti jūsų aplinkos apsaugos ir finansinį potencialą.

Kodėl tai svarbu?

ES taksonomija nustato moksliškai pagrįstus kriterijus, pagal kuriuos vertinamas įvairių verslo veiklų aplinkosauginis tvarumas. Kiekviena veikla vertinama pagal šešis aplinkos apsaugos tikslus, siekiant nustatyti, ar veikla reikšmingai skatina bent vieną iš jų, nekenkdama kitiems penkiems ir nepažeisdama pasirinktų pasaulinių socialinio tvarumo standartų.

  • Nefinansiniai subjektai pateikia praėjusių kalendorinių metų Taksonomijos tinkamumo ir suderinimo ataskaitą
  • Finansiniai subjektai pateikia praėjusių kalendorinių metų Taksonomijos tinkamumo ir suderinimo ataskaitą

  • Finansų subjektai gali įtraukti taksonomijos suderinimo vertinimus, susijusius su trečiųjų šalių pozicijų DNSH vertinimais, kuriems taikomas 2024 m. peržiūros laikotarpis.

  • Kredito įstaigos įtraukia Taksonomijos suderinamumą pardavimo apskaitai ir mokesčiams bei komisiniams už ne bankinę veiklą.

Mūsų teikiamos paslaugos

ES taksonomijos vertinimas: įvertinti jūsų verslo veiklų atitiktį ES taksonomijos kriterijams, nustatyti tobulintinas ir optimizuotinas sritis.

Taksonomijos atitikties strategija: parengti patikimą planą, kaip užtikrinti, kad jūsų veikla ir investicijos atitiktų ES taksonomijos gaires.

Specializuotos gairės: išmanome ES taksonomijos reglamentą, todėl galime teikti rekomendacijas pastatų, energetikos, vandens ir infrastruktūros sektoriuose.

Nuolatinė pagalba: būsime su jumis kiekviename etape ir nuolat teiksime pagalbą, siekdami užtikrinti tvarų finansavimą.

Tvarumo grupės vadovė

Aurelija Breivytė

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.