00 for ""

Energetika

Pokyčiai energetikoje yra neišvengiami – perėjimas nuo tradicinių prie tvarių energijos gamybos sistemų vyksta visame pasaulyje. „Sweco“ energetikos ekspertai teikia inžinerines paslaugas daugelyje energetikos sričių ir visuose energijos tiekimo grandinės etapuose. Mums svarbu, kaip energija yra gaminama, kaip paskirstoma, ar vartojama efektyviausiu būdu. Mūsų veiklos rezultatas – patikimas, ekonomiškai pagrįstas ir aplinką tausojantis energijos tiekimas.

Energetikos projektų konsultacijos

Inžinerinės konsultacijos yra parengiamoji bet kurio energetikos projekto stadija, kurios metu įsigilinama į kliento poreikius ir lūkesčius, o atliktas analitinis darbas leidžia pasirinkti konkrečiai situacijai optimalius inžinerinius sprendinius ir sklandžiau valdyti visą projekto vykdymo procesą.

„Sweco“ energetikos specialistų rengiamos galimybių studijos padeda klientui pasirinkti geriausią iš vertinamų technologinių alternatyvų, projektiniai pasiūlymai geriau suprasti ir kitiems perteikti veiklos plėtros viziją, o investiciniai projektai ir investicinės paraiškos – gauti papildomų finansinių išteklių. Jei siekiama įvertinti esamą situaciją ir ieškoma geriausių energetinio modernizavimo sprendimų, gali būti vertingi mūsų atliekami energetiniai pastatų ar pramonės įrenginių ir technologinių procesų auditai.

Esame sukaupę įvairiapusę inžinerinių konsultacijų patirtį dirbant skirtinguose energetikos sektoriuose – nuo energijos gamybos iki jos perdavimo, todėl galime pasiūlyti geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus ir užtikrinti, kad mūsų indėlis bus vertingas tiek projektavimo, tiek statybos etapuose.

Paslaugų sritys:

Elektros energijos gamyba

Atsinaujinanti energija

Energetinio efektyvumo didinimas

Kogeneracinės jėgainės

Centrinis šilumos tiekimas

Technologiniai vamzdynai

Garo ir vandens šildymo katilinės

Energetikos projektai

Projektavimo padalinio viceprezidentas

Andrius Aužbikavičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.