00 for ""

Garo ir vandens šildymo katilinės

Garo ir vandens šildymo katilinių projektavimas

„Sweco“ šiluminės energetikos specialistų komanda – viena labiausiai patyrusių Lietuvoje, todėl gali parengti projektinius sprendinius bet kokiai šilumą generuojančiai sistemai, kad ir koks būtų gamybos būdas, naudojama kuro rūšis, šilumos perdavimo terpės ir kiti šilumos gamybos bei tiekimo sistemos parametrai.

Mes planuojame ir projektuojame įvairaus tipo bei paskirties garo ir vandens šildymo katilines, biokuro apdorojimo bei deginimo sistemas, dūmų rekuperatorius, kondensacinius ekonomaizerius, šilumos tiekimo ir paskirstymo tinklus. Galime suprojektuoti reikiamo lygio elektrifikacijos, automatizacijos, valdymo, stebėjimo ir ryšių sistemas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, pažangius įrangos gamintojų sprendinius ir kituose projektuose įgytą „know-how“.

Tikslas – aukščiausi efektyvumo rodikliai

Daugelis „Sweco“ vykdomų katilinių projektų – „iki rakto“, todėl mums gerai žinomi visi aspektai, leidžiantys geriausiai panaudoti numatytas investicijas, pasiekti aukštus projektuojamo objekto ekonominio, technologinio bei aplinkosauginio efektyvumo rodiklius. Mes teikiame kompleksines inžinerines paslaugas, turime profesionalių projektų vadovų komandą, o savo darbe naudojame „Bentley“, „Autodesk“, „Tekla“ bei kitą programinę įrangą.

Prezidentas

Liudas Zalunskis

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.