00 for ""

Anglies dioksido keliamos rizikos nekilnojamojo turto valdymo (CRREM) paslaugos

Anglies dioksido keliamos rizikos nekilnojamojo turto valdymo (CRREM) paslaugos

Siekiate suderinti savo nekilnojamojo turto objektus ir portfelį su Paryžiaus susitarimo tikslais ir išvengti investicijų, kurios ateityje gali likti neįgyvendintos dėl griežtesnės aplinkos apsaugos politikos? „Sweco“ yra pasirengusi padėti jums įgyvendinti turto anglies dioksido išmetimo mažinimo strategijas ir pasiūlyti tinkamiausius būdus, kaip pasiekti grynąjį nulinį anglies dioksido kiekį.

Tvarios investicijos į nekilnojamąjį turtą

CRREM misijos esmė – suteikti nekilnojamojo turto sektoriui galimybę spręsti esamų pastatų išmetamo anglies dioksido kiekio mažinimo problemas. Nors potenciali modernizavimo nauda yra didžiulė, ne visas turtas finansiniu požiūriu yra parengtas pertvarkymui.

CRREM atkreipia dėmesį į tuos nekilnojamojo turto objektus, kurie galėtų likti nuošalyje, ir kuria strategijas, kaip sumažinti ankstyvo nusidėvėjimo ir nuvertėjimo riziką dėl besikeičiančių rinkos lūkesčių ir taisyklių.

Ateities strategijos kūrimas: ateitis priklauso tiems, kurie jai ruošiasi šiandien.

Mūsų CRREM paslaugos leidžia jums parengti moksliškai pagrįstus anglies dioksido mažinimo būdus ir užtikrinti, kad jūsų investicijos atitiktų besikeičiančius rinkos lūkesčius ir teisės aktų reikalavimus.

Praradimo rizikos nustatymas: atlikdami patikimą duomenų analizę ir rizikos vertinimą, padedame suprasti galimą jūsų turto praradimo riziką. Kiekybiniu būdu nustatydami riziką, kad turtas gali būti prarastas dėl nepakankamo modernizavimo, padėsime jums priimti pagrįstus investicinius sprendimus, kurie užtikrins būsimą vertę.

Išsamus portfelio vertinimas: mūsų ekspertai analizuoja jūsų turimą nekilnojamojo turto portfelį, kad nustatytų, kokį turtą galima modernizuoti. CRREM užtikrina, kad jūsų investicijos būtų ne tik tvarios, bet ir pelningos finansiškai, padėdama jums padidinti grąžą ir kartu sumažinti CO2 pėdsaką.

Tvarumo grupės vadovė

Aurelija Breivytė

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.