00 for ""

Pastato tvarumo sertifikavimas pagal BREEAM, LEED, WELL ir FITWEL

Pastato tvarumo sertifikavimas pagal BREEAM, LEED, WELL ir FITWEL

Nutarėte prisidėti prie tvarios visuomenės vystymosi kurdami tvarius pastatus? Tvarumo sertifikavimo sistemos – tai standartizuotos sistemos, kuriomis vertinamas ir nustatomas naujų ir esamų pastatų bei jų tvarkymo tvarumas aplinkosauginiu, socialiniu ir ekonominiu požiūriu. Šios sistemos skirtos skatinti ir padėti organizacijoms siekti tvaresnės praktikos ir rezultatų.

BREEAM kompetencija

Gaukite prestižinį BREEAM sertifikatą, kuris visame pasaulyje pripažįstamas už aplinkosauginį veiksmingumą. Mūsų ekspertai padės jums įgyvendinti tvaraus projektavimo, statybos ir eksploatavimo etapus, užtikrindami, kad jūsų pastatas atitiktų aukščiausius energijos vartojimo efektyvumo, gamtos išteklių taupymo, bendro poveikio aplinkai ir sveikatai nekenkiančios, patogios, aukštos kokybės aplinkos standartus pastato savininkams ir naudotojams statant naujus, rekonstruojant ar vertinant esamus pastatus.

LEED išskirtinumas

Atskleiskite savo pastato potencialą naudodamiesi LEED sertifikatu – auksiniu standartu žaliam pastatui. „Sweco“ LEED specialistai bendradarbiaudami su jumis optimizuos jūsų pastato išteklių naudojimo efektyvumą, patalpų mikroklimato kokybę ir bendrą tvarumą nuo LEED „Certified“ iki „Platinum“.

„Fitwel Flourish“

Pagerinkite savo pastato sveikatingumo būklę naudodami „Fitwel“ sertifikavimą – įrodymais pagrįstą sistemą, optimizuojančią gyventojų sveikatą. „Sweco“ „Fitwel“ ambasadoriai padės jums įgyvendinti strategijas, kurios skatina fizinį aktyvumą, gerina patalpų oro kokybę, kokybišką apšvietimą ir skatina sveiką elgseną.

WELL – Geros savijautos koncepcija apibrėžta iš naujo

Sertifikuodami pagal WELL, pirmenybę teikite pastato gyventojų ir naudotojų sveikatai bei gerovei. „Sweco“ suteikia jums galimybę kurti žmonių sveikatą ir komfortą užtikrinančias erdves, daugiausia dėmesio skiriant tokiems veiksniams kaip oro ir vandens kokybė, apšvietimas ir garsas, judumas, ir psichikos gerovė.

Mūsų WELL akredituoti specialistai padės jums užtikrinti aplinką, kuri skatina produktyvumą, gyvybingumą ir visuotinę gerovę.

Kodėl verta rinktis „Sweco“?

Išsamios rekomendacijos: nuo pradinio vertinimo iki galutinio sertifikavimo – teikiame išsamias rekomendacijas, užtikrinančias sklandžią ir sėkmingą veiklą.

Didelė sertifikavimo patirtis: „Sweco“ gali pasigirti BREEAM, LEED, WELL ir „Fitwel“ sertifikavimo kompetencija, todėl siūlo vieno langelio sprendimą visiems jūsų tvaraus sertifikavimo poreikiams.

Žaliojo finansavimo užtikrinimas: suderinsime jūsų projekto rezultatus su ES ar pageidaujamais įmonės žaliaisiais reikalavimais, kad atsivertų žaliojo finansavimo galimybės.

Individualus taikymas: mūsų specialistai pritaiko strategijas, kad jos atitiktų sertifikavimo reikalavimus ir jūsų projekto tikslus.

Ieškote kitų sertifikavimo sistemų arba individualių sprendimų?

Tvarumo grupės vadovė

Aurelija Breivytė

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.