00 for ""

Geologiniai tyrimai

Geologiniai tyrimai

Nauji statiniai statomi visur – ant žemės, po žeme ar vandenyje. „Sweco” teikia profesionalias inžinerinių geologinių (geotechninių), hidrogeologinių ir kitų tyrimų paslaugas. Šių tyrimų metų sužinomos konkrečių teritorijų gruntų savybės, inžinerinės geologinės planuojamos statybos sąlygos, kurios yra nepaprastai svarbios projekto rengimo metu.

„Sweco” specialistai daugelį metų vykdo įvairios apimties žvalgybinius ir projektinius inžinerinius geologinius (geotechninius) tyrimus.

Pasitelkdami šiuolaikišką įrangą, klientams atliekame visus projektams rengti reikalingus geologinius tyrimus – nuo tyrimų programos parengimo iki gruntų tyrimo laboratorijoje bei atsakaitos parengimo ir registravimo LGT.

Patirtis įvairiapusiškuose projektuose

Mūsų patirtis – dešimtys projektų Ignalinos atominėje elektrinėje, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto teritorijoje, magistraliniuose ir krašto keliuose, geležinkeliuose, vėjo jėgainių parkuose, pramonės, komercijos ir privačiame statybų sektoriuose.

Geologiniai tyrimai
Sweco Infrastruktūros padalinio vadovas

Infrastruktūros padalinio viceprezidentas

Tomas Baršauskas

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.