00 for ""

Pastatai ir urbanistika

Urbanizacija ir skaitmeninimas sukuria didesnį pastatų ir miestų pažangių bei tvarių sprendimų planavimo, projektavimo ir plėtros poreikį, kurį mes pasirengę išspręsti.

Tvarūs pastatai ir miesto teritorija

Pasaulio miestai ir jų teritorijos dar niekada taip greitai neaugo kaip šiandien. Nesvarbu, ar tai visiškai naujas rajonas, ar pastatas, vandentvarkos, energetikos ar pramonės projektas , kurį reikia modernizuoti, suprantame visumą nuo A iki Z. Mes, „Sweco“, kuriame, projektuojame ir planuojame pastatus ir rajonus, kurių tvarumas yra pagrindinis visų dalių komponentas. Taip pat užtikriname patogią ir funkcionalią patalpų aplinką pasitelkdami architektūros, konstrukcijų, šildymo ir vėdinimo sistemų, elektrotechnikos ir energetinio efektyvumo sprendimus. Įvairiapusiškas supratimas apie vietinę inžinerijos rinką ir artumas klientams yra mūsų raktas į sėkmingą rezultatą.

Kadangi dirbame visame pasaulyje, nuolatos dalinamės kompetencijomis ir tarptautinėmis žiniomis įmonėje ir užtikriname, kad tai būtų naudinga visiems mūsų klientams ir projektams. Mums svarbu, kad sprendimai ne tik spręstų su klimatu susijusią riziką, bet ir turėtų teigiamą poveikį miesto mobilumui, socialinei įtraukčiai ir ekonominei plėtrai.

Vandentvarka, energetika ir pramonė

Siūlome modernius techninius sprendimus, užtikrinančius galimybę naudotis švariu vandeniu, patikimą energijos tiekimą ir efektyviai išteklius naudojančią pramonę.

Vandentvarka, energetika ir pramone

Transporto infrastruktūra

Planuojame ir projektuojame gatves, kelius, tiltus ir geležinkelius, taip pat vandens ir oro uostų statinius, kuriame geresnę ateities visuomenės susisiekimo sistemą.

Susisiekimo infrastruktura

Aplinkosauga ir tyrimai

Padedame klientams priimti sprendimus, kurių rezultatas – mažesnis žalingų emisijų lygis ir neigiamas poveikis aplinkai, efektyviai veikianti atliekų tvarkymo sistema.

Aplinkosauga ir inžineriniai tyrimai

Projektavimo padalinio viceprezidentas

Andrius Aužbikavičius
Sweco projektų direktorius

Projektų direktorius

Mindaugas Stirna