00 for ""

Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai

Kokybiški geodeziniai matavimai yra pagrindas, ant kurio vėliau gimsta dideli svarbūs, visuomenei reikšmingi projektai. „Sweco“ geodezijos specialistai rengia įvairaus mastelio topografinius planus, sudaro požeminių tinklų ir komunikacijų geodezines nuotraukas, atlieka kadastrinius sklypų bei inžinerinių statinių ir tinklų matavimus, vykdo koordinuotų taškų žymėjimą vietovėje. Taip pat rengia žemėtvarkos, formavimo pertvarkymo projektus, kurių metu sklypai formuojami, sujungiami, padalijami, atidalijami, keičiama jų naudojimo paskirtis. Atkuria žemės sklypų ribas bei riboženklius. Vykdo įvairius geodezinius darbus geležinkeliuose.

Matavimai atliekami naujausiomis technologijomis

Dirbame su pačia naujausia GPS matavimo įranga, kaip pagalbinę priemonę naudojame bepilotį orlaivį – droną. Nufilmavę situaciją, gauname patį naujausią ortofoto vaizdą; galime kartografuoti teritorijas, o tai labai paspartina geodezijos darbus bei padidina jų kokybę. Drono duomenis taip pat galima naudoti 3D modeliui kurti. Planus braižome naujausiomis „Geo3D“ programomis, jomis apdoroti duomenys yra tinkami 3D topografiniam planui rengti.

Dronas
Sweco Infrastruktūros padalinio vadovas

Infrastruktūros padalinio viceprezidentas

Tomas Baršauskas

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.