00 for ""

Pramonė

Racionaliai suplanuotos ir sumaniai nukreiptos investicijos stiprina pramonės įmonių konkurencingumą. „Sweco” pramonės inžinerijos specialistai gali pasiūlyti reikiamą kompetenciją ir patirtį siekiant kliento investicinį projektą įvykdyti visapusiškai sėkmingai nuo pirminio galimybių studijos etapo iki pastato ir technologinių įrenginių eksploatacijos pradžios. Mūsų veiklos pramonės srityje rezultatas – saugi darbo aplinka, pelningesnė, efektyvesnė ir išteklius bei aplinką tausojanti gamyba.

Pramonės inžinerinės konsultacijos

Sparčiai keičiantis veiklos aplinkai, pramonės įmonių sėkmę lemia ne tik efektyvi verslo strategija, bet ir tinkamai pritaikyti inžineriniai sprendimai. „Sweco“ inžinieriai, architektai ir aplinkosaugos ekspertai vertingai prisideda sprendžiant pramonės įmonių išplėtimo, modernizavimo ar technologinių procesų optimizavimo klausimus.

„Sweco“ inžinierių komanda teikia kompleksines konsultacijas bet kurioje projekto plėtros stadijoje. Mūsų specialistai gali profesionaliai patarti priimant svarbius teritorijų planavimo, aplinkosaugos, energetinio efektyvumo, technologijos, procesų valdymo, projektavimo ar statybos bei projekto valdymo klausimais. Atsakingai vertindami kliento poreikius ir tikslus, rengiame esamos būklės analizes, galimybių studijas, plėtros planus, taip pat galime atlikti aplinkosauginį ar energetinį pramonės technologinių procesų auditą.

Konsultacijų metu klientui suteikiama daug vertingos informacijos, padedančius efektyviau išnaudoti investicijas, pasirinkti optimalius inžinerinius sprendinius ir pasiekti aukštesnius ekonominio, energetinio bei aplinkosauginio efektyvumo standartus.

Statinių projektavimas

Konstrukcijų inžinerija

Pramonės procesų inžinerija

Pramonės ŠVOK ir vandentvarkos sprendimai

Elektrotechnikos ir automatikos sprendimai

Projektavimo padalinio viceprezidentas

Andrius Aužbikavičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.