00 for ""

„Hollister“ medicininės įrangos gamykla

Lokacija

Kaunas, Lietuva

Client

2017-2019

Klientas

„Hollister Lietuva“

Paslaugos

Sklypo išplanavimo studija, koncepcinis projektas, projekto viešinimas, prisijungimo sąlygos, techninis projektas ir statybos leidimo gavimas, rangos konkursas ir rangovų atranka, LEED sertifikavimas, darbo projektas, Kauno LEZ infrastruktūros projektų priežiūra, statybų valdymas ir priežiūra iki statybos užbaigimo

Apie projektą

Sveikatos priežiūros produktų gamintoja „Hollister Incorporated“ plėsdama savo veiklą patikėjo „Sweco Lietuva“ suprojektuoti 29190 m2 gamyklą Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. 

Projekte išanalizuoti ir įvertinti aukščiausi darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimai, aptarta užsakovo geroji praktika gamybos ir technologiniame procese, darbuotojų srautai ir galimos rizikos. Atlikta analizė projektavimo stadijoje leido priimti energetiškai efektyviausius ir optimaliausius sprendimus: LED apšvietimą, komfortišką šildymą ir vėsinimą, patalpų temperatūrinio režimo palaikymą, stogo dangą, neleidžiančią pastatui perkaisti, administracinių patalpų fasado sprendinius, mažinančius vėsos poreikius. Pasiekta pastato energetinio naudingumo klasė – A. 

Projektas vystytas integruotai. Procesų valdymui pasitelkta projektų valdymo platforma, sutvarkyta pagal PAS 1192-2 standartą, kurioje atliekamas dokumentų tvirtinimas, atidavimas, koregavimas ir archyvavimas.  

Skaitmenizuoti sprendimai

Pastato vertinimui buvo pasitelktas 3D modelis, kuris užtikrinto kokybiškesnį skaičiavimą, skaidant pastatą į zonas. Projekte panaudota virtuali realybė, kuri leido klientui susipažinti su projekto informacija jo kūrimo metu. Buvo atliktas kelių lygių virtualios realybės pasivaikščiojimas, įvertinimas pastate, kuris buvo prieinamas tiek klientui, tiek visai projekto komandai. Projekto suinteresuotos šalys galėjo racionaliai ir logiškai įvertinti tūrius, kad objekte būtų užtikrintas pastato funkcionalumas, komfortiškos darbo sąlygos darbuotojams ir reikalinga erdvė technologiniams ir gamybos procesams.

Medicininės įrangos gamykla

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.