00 for ""

Pastatų inžinerija

Pastatų projektavimas reikalauja plačios inžinerinės kompetencijos, jei siekiama kurti estetiškus ir tuo pat metu energiją tausojančius pastatus, kuriuose patogu ir saugu dirbti, gyventi arba tiesiog apsilankyti. Mūsų pastatų inžinerijos specialistų kompetencija apima visus svarbiausius rengiamo projekto aspektus – nuo architektūros, konstrukcijų, šildymo ir vėdinimo sistemų iki elektrotechnikos ir energetinio efektyvumo sprendimų. Sujungę šią patirtį su BIM ir projekto valdymo kompetencija, galime padėti sklandžiai įgyvendinti bet kokios paskirties pastato projektą.

Konstrukcijų projektavimas

Pastato konstrukcijų inžinerija – vienas svarbiausių statybos projekto aspektų, lemiančių projektuojamo pastato ilgaamžiškumą, patikimumą ir jo statybos kainą. „Sweco“ inžinieriai kuria pažangius gyvenamosios ir įvairių negyvenamosios paskirties pastatų konstrukcijų sprendimus.

Atliekame sudėtingus skaičiavimus ir projektuojame visų tipų (gelžbetonines, mūrines, plienines ar medines) pastatų konstrukcijas, reikalaujančias specifinių žinių, nepriekaištingo komandinio darbo ir viso proceso koordinavimo. Vykdant bet kurį projektą siekiame, kad projektuojamos konstrukcijos atitiktų aukščiausius patvarumo ir energetinio efektyvumo reikalavimus, o projektiniai sprendiniai būtų ekonomiškai pagrįsti.

Projektavime taikomi 3D projektavimo sprendimai vizualizuoja inžinerinius sprendinius, leidžia efektyviai valdyti visą projekto informaciją ir užtikrinti, kad bet kokie pakeitimai projekte būtų atlikti kokybiškai, laiku ir be klaidų.

Konstrukcijų projektavimas
Konstrukcijų projektavimas

Architektūros projektavimas

„Sweco“ architektūros specialistai kuria pastatus, kuriuose malonu dirbti, gyventi ar tiesiog apsilankyti. Dėmesys žmogui ir aplinkai – svarbūs mūsų darbo principai, kuriuos geriausiai perteikia mūsų architektų gebėjimas suderinti energetinį efektyvumą ir funkcionalumą su dizainu, o pragmatiškumą su jausmingumu.

Mūsų architektų komanda kuria gyvenamųjų ir įvairių negyvenamosios paskirties pastatų architektūrą. Kiekviename projekte siekiame ne tik puikaus estetinio rezultato, bet ir taikome novatoriškus sprendimus bei medžiagas, leidžiančius pasiekti aukštus pastato energetinio efektyvumo rodiklius. Dirbdami išvien su urbanistikos, aplinkosaugos ir inžinerijos ekspertais, galime suprojektuoti aukštos kokybės ir išliekamosios vertės pastatus.

Taikome pažangius 3D projektavimo ir pastato informacinio modeliavimo BIM sprendimus, tad klientui aiškiai ir detaliai perteikiame, kokio siekiama galutinio projekto rezultato, o BIM aplinkoje parengtas projektas – vertingas informacijos šaltinis rengiant kitas projekto dalis ar vėlesniuose statybos projekto etapuose.

Projektavimas

Pastato inžinerinių sistemų projektavimas

Šių dienų pastatams keliami aukšti mikroklimato, komforto, energetinio efektyvumo, aplinkosaugos, saugumo ir kiti reikalavimai. „Sweco“ inžinieriai puikiai išmano pastato inžinerines sistemas ir gali pasiūlyti geriausiai kliento tikslus atitinkančius sprendimus, teikiančius ekonominę vertę tiek pastato statybos, tiek ilgalaikės eksploatacijos etape.

„Sweco“ specialistai teikia konsultacijas, planuoja ir projektuoja vidaus ir lauko pastato inžinerines sistemas tiek gyvenamosios, tiek negyvenamosios paskirties pastatams. Taikydami atsinaujinančios energetikos sprendimus, siūlome aukštos kokybės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, vandens tiekimo ir nuotekų, elektrotechnikos, procesų valdymo ir automatizavimo, taip pat elektroninių ryšių, gaisrinės ir apsaugos signalizacijų ir kitų inžinerinių sistemų bei tinklų sprendimus. Taip pat atliekame kelių, gatvių, aikščių, teritorijų ir pan. apšvietimo sprendinius bei pastatų, statinių bei įrenginių įžeminimo bei žaibosaugos sistemų projektus.

Projektavimo padalinio viceprezidentas

Andrius Aužbikavičius

Neradote to, ko ieškote?

Siųskite savo užklausą čia. Užtikriname, kad susisieksite su tinkamu asmeniu. Mūsų ekspertai yra pasirengę jums padėti. Bet kokiam iššūkiui, dideliam ar mažam.